LOJAALSUSTEST: Õhtulehe ajakirjanik Reti Jõerand üllatus, kui paljud naised soovisid oma kallima lojaalsustestiga proovile panna.

Foto: Kollaaž (Kristjan Orumägi, kuvatõmmis @retijoerand/TikTok, kuvatõmmis @retijoerand/Instagram)
Reti Jõerand 2. august 2022 12:57

Kuidas olla kindel, et kallim või suisa abikaasa sind ei peta? Õhtulehe 22aastane naisreporter pani lojaalsustestiga proovile 70 suhtes meesterahvast. Naiste palvel võttis ta sotsiaalmeedias ühendust nende kallimatega. „Sul tunduvad paris head tissid olema“ ja „Peps ka ilmselt suht hea“ – pole paraku sedasorti vestlus, mille üle meest kodus ootav lapseootel neiu rõõmu tunneks.

Viimastel kuudel olen olnud TikTokis väga aktiivne ja loonud sinna palju sisu. 28. juuli õhtul nuputan, mida oma kanalile postitada. Ühtäkki tekib mul hullumeelne idee! Mis oleks, kui paneks proovile suhtes olevad mehed ja testiks nende lojaalsust oma partnerile. Mõeldud, tehtud!

Teen TikTokki üleskutse: „Naised, kes tahavad oma mehele teha loyalty check'i (lojaalsustesti – toim.), kirjutage mulle Instagrami sõnumitesse!“ Test käib nii, et naine annab mulle oma mehe sotsiaalmeedia konto ning mina kirjutan talle. Esmalt uurin lihtsalt, kuidas mehel läheb, teen mõne komplimendigi. Edasi juba üritan välja kutsuda ja muud.

Laen video üles ja jään ootama. Erilisi lootusi ma ei hellita – kes ikka paluks abi võhivõõralt naiselt, et teada saada, ega mees paha peal ole? Kuid ma eksin.

Kolmas meesterahvas sõna otseses mõttes šokeerib mind. Ja ilmselt ka tema kodus olevat rasedat naist.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad