Kommentaar

Ene Pajula | Miks meil on riigikogus venemeelne erakond, küsib mammi (18)

LISA KOMMENTAAR

Katrin 3. august 2022 17:26
Lõpetasin vahepael Õhtulehe tellimise just kellegi Mammi sõnavõttude pärast. Inimene, kes on olnud ka Nõuka ajal ajakirjanik ja kommunistlikele ideaalidele truu, võtab pikalt ja pidevalt nn uuel ajal kiruda talle mittemeeldivaid poliitikuid ja erakondi. Küll saavad nahutada Mart ja Martin (neid mehi võiks ajakirjanduseetikast jagav Mammi ikka perekonnanimega nimetada), nüüd siis on tal pinnuks silmas Seeder. Kaja Kallase ülistamine, ja Mammi kurvastamine, et KaKa-st ei peeta lugu seetõttu, et tal pole pükstes midagi, on ikka tase. Edasi järgneb täielik kelbas...
ery 2. august 2022 12:04
Eks neid nn. "räuskavad rahvuslasi" on praegusel populismiajastul igas riigis, kreml ju toetab äärmuslasi.
Küsin 2. august 2022 11:11
Miks meil on riigikogus kolm venemeelset erakonda ja üks trügib veel juurde?
*inxs 1. august 2022 10:55
Tak deržatj, mammikene, ikka päevapoliitikaga sammu, sest kes teisiti mõtleb, on venemeelne.
jah 1. august 2022 07:53
Leidsite keda kuulata.Lihtsalt öelda,et ilma venelasteta ei saa me.See mis toimub praegu näitab seda.
Tule bolsevik appi 1. august 2022 07:17
Üks asi, millest mammi aru ei saa on ajalugu. Ta ajab naissoo ja ajaloo segamini. Sellepärast ta kiidab naisugu taevani. Laseb Eesti riiki juhtima bolsevikud, kes olid võimul Venemaal ja nüüd Euroops liidus. Tema arust on võim ja naissugu lahutamatud!
keeleoskuse kahjust 1. august 2022 01:24
"Loomulikult ei tee vene keele oskus eestlastele midagi halba" - teeb küll. On seni võimaldanud venelastel asju ajada omas keeles ja aidanud ahendada eesti keele kasutusala. Kui ikka venelane peaks tõlgi kaasa võtma, siis tekiks eesti keele omandamise stiimul. On selline partei, mis tahab segakooli, kus kasutataks mõlemat keelt ja võidutseks temperamentsem enamus. Selle lõpetaks osa eestlasi puuduliku eesti keele oskusega. Praegu on näha inglise keele samasugust eesti keelt kahjustavat mõju.
Juhanes 31. juuli 2022 21:52
"Ene Pajula | Miks meil on riigikogus venemeelne erakond, küsib mammi" Aga ärga andke oma häält enam Reformierakonnale ja siis enam ei ole.
K-Sildnik: eliidi eest pole mõtet hääletada 31. juuli 2022 22:52
...sest rahakate reiting ja valimistulemused kujunevad it-meeste kaasabil kõrgeks isegi siis, kui keegi nende poolt ei hääleta!

Tubli! 31. juuli 2022 21:34
Päev korda läinud? Sai järjekordne sopalaadung EKRE suunas teele pandud. Mis kohaga mõtlevad inimesed, kes peavad ainukest eesti keelt ja meelt säilitada püüdvat erakonda venemeelseks. Muuseas, 200 võib isegi riigikokku pääseda, kuid isamaalastest eraldunutele pakun valimistulemuseks 1,5%, kui sedagi.
Kuule 1. august 2022 09:40
Kõige rohkem laimab, sõimab ja mõnitab ekre ise. Selles ei ole kahtlustki, kui vahetevahel lugeda uusiuudiseid (rohkem ei suuda tõesti, kui vahetevahel) või teie liikmete fb postitusi. Teie esi-intrigant, erakonna esimehe võltsämm ja "kolumnist"😁 ehitab kõik oma üllitised ümber Kaja Kallase sõimamise. Ise te muidugi nimetate seda, mida teie iidolid suust välja ajavad, "rääkimiseks asjadest nagu need on".
Mammi! 31. juuli 2022 17:59
Miks Sulle venemeelne erakond ei meeldi, kuid meeldivad seksuaalperverssusi toetavad erakonnad?
ainult poliitika vaatevinklist poliitikul 31. juuli 2022 18:03
e. 31. juuli 2022 15:48
Mammil on puudu funktsionaalse mõtlemise oskusest. Alginfost ei tohiks tal ju puudust olla? Suhtumise põhjal on riigikogus vähemalt 2 venemeelset erakonda: KE ja RE. RE on otseselt vastutav Eesti kaitsevõime aastakümneid kestnud nõrgestamise eest (Ligi-taoliste juhtimisel), viisavabaduse taotlemise eest Venemaaga, Petserimaa ärakinkimise soovi ja Vene miljarditehingute uurimise otste vettepeitmise eest. RE pumpab Eestisse venekeelseid välismaalasi nõukaaja kogustes, tagades riigi jätkuva venestumise. Ja süüdi on eestlaste edasikestmist sooviv EKRE?
õieti küsib 31. juuli 2022 15:26
Aga siiski, miks siis on? Miks vohab riigikogus ja parteides "Rehepaplus" varsti peale uute saadikute valimist? Aga riigi põhisuunad ununevad ja rahva vajadused?
Arvamus 31. juuli 2022 15:08
Aga Mammi on ju alati olnud parempoolsete ja teiste liberalistide poolel, samas ei unusta ka natuke sakutamast isamaalasi ja muidugi EKRE-kaid. Mammi kui hea sõnasedja võiks olla natuke neutraalsem, kasvõi Mäggi sarnane. Rohkem tolerantsust, rohkem eestlaslikkust, rohkem inimesearmastust!
31. juuli 2022 12:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Tark jutt? 31. juuli 2022 15:24
...aga ainult ühelt küljelt. Kahjuks ei adu mammi seda, kes on põhjustanud meie elanikkonna vaesuse, mängides samal ajal rikast riiki Parempoolsetelt pole aga oodata muud, kui veel allesjäänud majanduse Läänele mahamüümist.
jututark 31. juuli 2022 18:18
Kirjutame nii, et poliitikud on targa riigi vaeseks elanud rahva enda abiga. Kes küll need poliitikud välja otsis rahvast juhtima ja ära kasutama?