Poliitika

INTERVJUU | Katri Raik: tegin kahe linnaametniku kohta kaitsepolitseisse avalduse (8)

LISA KOMMENTAAR

aga tank on 29. juuli 2022 12:01
ikkagi punaste puuslike survevahend
Tobe vaatepilt jah kui kaks venelast omavahel purs 29. juuli 2022 02:23
narvakad on unustatud poliitikute, riigi poolt tahtlikult ära. Jäetud kaasamises kõrvale juba EV taasloomisest. Meelde tulid nad alati enne valimisi, et hääli püüda. See on kasulik olnud. Nüüd aga kasvab noorem põlvkond peale ja linn on arenenud ning muutub järjest rohkem meie riigi linnaks. Ka see tankiteema on osaliselt mõjutatud omakasust poliitikutele. Kus varem oldi, ja lasti tankil olla, kas varem ei meenutanud tank meile anastamist.., agressorriiki, kes meie riigi "vabastas". Nüüd aga käivad meil kampaanijad, monumentidele ja valimiste häältele! Võinuks ammu linn ilus ja eestimeelne!
see tank 28. juuli 2022 12:57
pole paljude venelaste mälestusmärgika Teise maailmasõja ajast, vsid see on nendele mälestuse isamaasõjast! selles ongi probleem.
vahet 28. juuli 2022 13:09
vahet ei ole Eestlastele sümboliseerib see tank rõhumist , küüditamist , okupeerimist ja venestamist!
Narva 28. juuli 2022 12:47
Olgu ta venekeelne, aga suhtumine inimestesse on kordi sõbralikum ja hoolivam, kui meie eestikeelsetes linnades. Mistahes asutuses, poes, söögikohas- igal pool on need "pahad" venelased sõbralikud, vastutulelikud ja punnitavad hoolega sinust aru saada ning vastata, rääkimata heast tahtest misiganes probleemi lahendada. Tallinnas vahitakse sind asutustes vingus näoga ega teata, kellele üks või teine pädevus kuulub, söögikohtades pillatakse taldrik tüdinud näoga lauale jne. Nii et inimlikkuse aspektist vaadates olgu see linn edasi nagu on.
Absoluutselt nõus 28. juuli 2022 14:16
Tallinna ja Narva vene inimesed on nagu öö ja päev. Narvas ei ole nii, et keegi ei suvatse eesti keeles rääkida. Hotellis, kaupluses....kui küsid eesti keeles, vastatakse kasvõi vigases, aga eesti keeles. Väga ilus linn, kus eestlasena võiks täitsa elada.
Juku 28. juuli 2022 11:32
Narva-tagune ja Petserimaa oli üle 20-ne aasta Eesti Vabariigi territoorium ja sealseid inimesi ei suudetud muuta eestikeelseteks. Kui kaks eestlast räägivad Lätis omavahel aktsendiga vene keeles, siis saavad nad parema teeninduse osaliseks.
kui 29. juuli 2022 12:04
läti keeles ei oska on puu vene keeles kergem asjad selgeks teha ka ajalooliselt