Eesti uudised

KAS LIIGA LEEBE SEADUS ON PROBLEEM? Eestis on elektritõuksiga sõitmine vähe reglementeeritud, meie naaberriikides on kord karmim (15)

LISA KOMMENTAAR

xmx 19. juuli 2022 19:56
Pole hullu--varsti on pooled ennast kas surnuks või ratastooli sõitnud. Natuke kannatust kodanikud.
Tõuk 19. juuli 2022 16:37
Krt. Kas siis MINA ei olegi liikluses see kõige tähtsam!?! Koos kileviineritega muidugi! Kas tõesti pean hakkama jalakäijatega arvestama!?! Kus ma siis veel oma ülbust ja nahhaalsust välja elan kui mitte jalakäijate peal!?!
Jurakas 19. juuli 2022 16:33
Seaduses ju selgelt kirjas, et jalakäija läheduses jalakäija kiirusega! Lihtsalt tuleb hakata kontrollima ja seaduserikkujaid TRAHVIMA. Kohe korralikult! Ah et milline on "jalakäija kiirus"? See on selle jalakäija kiirus, kelle läheduses ollakse! Siililegi selge! Siilile on jah selge, aga tõugud ei saa ikka aru...
nii 19. juuli 2022 16:01
kui ei soovi midagi uut linnapilti (millega harjumine võtab loomulikult aega, sh normaalne seadusandlus) siis päris tõsiselt, ei taha kuuldagi et kellegil midagi öelda et linnas liiga palju autosid või rattureid, mitte reaalset piuksugi
Uhuuu 19. juuli 2022 16:32
Linnas on liiga palju autosid ja paljud ratturid ei tea liikluseeskirjadest midagi. Piuksusin, mida nüüd edasi? Et kuna linnapilt on niigi võrdlemisi segane juba teeme hullemaks lubades 14 aastased taoliste tapariistade peale liiklusesse?
ahahh 19. juuli 2022 13:53
Ikka ja alati tuuakse meil karmimaid näiteid, mitte kunagi, aga leebemeaid, tüüpiline.
Mõttetu Banaaniriik 19. juuli 2022 15:06
Enne kui hakkad ahhaatama või ohhootama, vaata statistikat, kui paljud lapsed ennast juba vigaseks sõitnud on, mõni ehk eluks ajaks ja ainult sellepärast, et mingi mõttetu Jõmm saaks endale teismeliste arvelt pappi krabada. PS! Alaealine ei saa ilma vanema juuresoluta isegi korduvat puugivaktsiini süsti teha aga võib vabalt minna 30 km tunnis liikuva pommiga ennast ja teisi ohtu seadma. Ma ei räägi isegi sellest, et keegi JOLLER lubas ju kõiki lapsi Covidi vastu trukkida ilma vaenemate nõusolekuta, ehk meenub...hakkad nüüd ehk miskit ka ise mõikama?
Rakvere 19. juuli 2022 16:04
Eile minu selja taga kaks plikuskat sõitsid ühe ratta peal kõnniteel.Mina vist natuke kõndides tuikusin ja oi neid sõnu mis ma siis kuulsin noorte kihutajate käest.Lausa mõnuga lendasid vi.,tü.,mu. jne.Oi lapse,lapsed...
to rakvere 19. juuli 2022 16:16
taolisi tuleb hakata meelega jälgima linnapildis. tõuks vaikne ja no oih teel kivi, astusin korraks vasakule. tahavad miskit öelda siis teeme seda läbi politsei ja vaatame mitu rikkumist ühekorraga tuleb. hetkel on kinni maksta ainult renditõuks ja minule igaks juhuks emo-sse minek
Mõttetu Banaaniriik 19. juuli 2022 13:50
Laps omab pangakaarti, kuna "ennast tarkadeks" nimetavad geeniused ikka räägivad, et lapsele tuleb õpetada rahatarkust ja sularahast parem on pangakaart. Laps omab ka nutifoni, sest kus sa ilma selleta. Nii laebki laps vabalt ilma vanema teadmata Boldiäpi ja töllerdab ilma kaitsevahendite ja oskusteta linnakeskkonnas ohustades nii ennast kui ka teisi. Bolt aga paneb irve näol kogu vastutuse vanemale. No peab ikka olema valitsuses kõva käpp, et sellist jura läbi suruda. Nii võiks ka alkoholi ja muud meelemürgid panna vabalt tänavaautomaatidesse ja pole kellegi asi milline jõmpsikas seda tarbib.
Cac 19. juuli 2022 13:29
Ilmselt on see ehe näide sellest, kuidas meil seadusi tehakse (või õigemini tegemata jäetakse) selleks, et kellegi äri õitseda saaks. Hiljem, kui tagajärjed käes, hakatakse mõtlema, et võiks see "liberaalsus" kuidagi ka reguleeritud olla.
13:29! 19. juuli 2022 13:48
Tekkis ka mõte, et kas Eestis nimetatakse tegemata tööd "liberaalseks"? Jalakäijad liiguvad väga erinevate kiirustega. Aga Eesti politsei (Sirle Loigo) aga korrutab, et on "jalakäija kiirus". Mina küsiksin: Millises seadusesättes on määratletud "jalakäija kiirus"? Eestis pole liiklusseadust ollagi, oleks kõige "liberaalsem" ütlus!
13.48 19. juuli 2022 16:05
lukku see suu. jalakäija kiirus on täpselt välja toodud sõiduvahendiga liiklejale, defineeritud kui vahetus läheduses oleva aeglaseima jalakäija kiirus. väike auk siin tekib et erinevalt õuealast (20) ei ole kõnniteedel defineeritud kiirust juhul kui jalakäijaid pole niiet tundub 25ga võidki, kuna see niigi maksimum kergliikurile
kõik.... 19. juuli 2022 12:48
....mis on naaberriikides kallim, karmim või kehvem tuuakse meile näiteks ja et mis te siin vingute kui mujal on ka kehvasti. Aga sellest mis naaberriikides on kordades parem sellest vaikitakse et varjata meie valitsuse ebapädevust ja saamatust.

Vahur Reede 19. juuli 2022 12:09
Eestis pallingutest puudust pole.