Foto: Envato Elements
iSmile 8. juuli 2022 11:37

Kellele ei meeldiks kaunis jume ja säravvalge naeratus? Loomulikult on see tähtis meist enamiku jaoks. iSmile e-poes on lai valik ilutooteid – seega saad kõik vajaliku ühest kohast kas veebi teel tellides või kohapeale valima tulles.

Suvel lööb meie loomulik ilu õitsele, päikest täis ilmad teevad tuju rõõmsaks ja naha jumekaks. Mis oleks veel parem kui jumega eriti kaunilt sobivad valged hambad?

Beaming White koduste hammaste valgendustoodetega saavutad kiirelt, lihtsalt ja ohutult säravvalge naeratuse ilma hambaid tundlikuks muutmata või neid kahjustamata. Ainult 10 minutiga naeratus särama!

Kui oled siiani vaid kontoris pidanud olema ja puhkuseperiood on alles ukse ees, siis sügavaks ja kauapüsivaks jumeks soovitame kasutada ka kvaliteetset päevituskosmeetikat. Australian Goldi valikust leiad paljukiidetud päevitust intensiivistava kuivõli, mis niisutab sinu nahka ja muudab päevitustulemuse eriti sügavpruuniks ja kauapüsivaks. Samuti soovitame suveks kotti pista väikesemõõdulise SPF kaitsekreemi põletuste vältimiseks.

Suvel vajab nahk loomulikult ka rohkem lisaniisutust, kuna päike, tuul ja meri kuivatavad igapäevaselt nahka. Kõige tõhusamalt saad oma nahka niisutada, alustades seestpoolt, tarbides vedelal kujul kollageeni või hüaluroonhapet, mis annavad sinu kehale ja nahale vajaliku niisutuse ja elastsuse. Lisaks ennetavad need vananemist ning muudavad juuksed, küüned ja naha elujõuliseks.

Kindlasti ei tasu unustada, et ka juuksed vajavad suvel ekstrakaitset. Selleks on ideaalsed abimehed Goldwelli Sun Protect sarjast hooldava šampooni, taastava juuksemaski ja UV-kaitsega sprei näol.

Et saaksid suvele rõõmsalt vastu astuda, kehtib ismile e-poes sooduskood „Suvi10“, millega saad 10% soodustust kõikidelt täishinnaga toodetelt.