Maailm

USA abordikeelu šokeeriv tagajärg: arst pidi keelduma 10aastase tüdruku raseduse katkestamisest (6)

LISA KOMMENTAAR

Rein 4. juuli 2022 07:50
"Põhjus on see, et vägistamise eest õieti mingit karistust pole." Ei ole see põhjus. Tapmise eest on karistus, tahad väita, et tapmine on seetõttu maa pealt kadunud? Teatud tüüpi tegelased on läbi aegade vägistanud ja tapnud, vahet pole, kui suured või väikesed on karistused. Ma pole mingi tulihingeline abordi pooldaja, kuid pole ka õige see 100% kõigile ära keelata, sh vägistamisohvritele ja lapseealistele.
paha lugu 3. juuli 2022 13:21
Tagajärgedega tegelemise asemel võiks hakata põhjustega tegelema.
.. 3. juuli 2022 13:41
Ja mis see põhjus siis on, et kümne aastane laps rase on? Millega me siis tegelema peame? Kes süüdi on? Kust alustada? Miks me keelame teha aporti, aga ei tegele siis nende väärkohtlejatega, kes naisi ja noori tüüdrukuid rasedaks teevad?!?! Miks vägistajad KOLM korda väiksema vanglakaristuse saavad, kui naised/tüdrukud, kes ebaseaduslikult aborti teevad??
jusnimelt, seda ma mõtlesingi 3. juuli 2022 13:45
Alustada tuleks sellest, et kes on last vägistanud, riist maha lõigata
vastan 3. juuli 2022 13:47
Põhjus on see, et vägistamise eest õieti mingit karistust pole
.. 3. juuli 2022 13:54
Nii? Kas sa leiad et vägistamised lõppevad, kui karistust suurendatakse? Miks keelata võimalust teha seaduslikult aborti? Kas sina istud kodus ja hõigud diivanis lebotades kaasa ''keelustame abordi, keelustame abordi..'' ja tood argumendiks ''hakkame tegelema põhjuste, mitte tagajärgedega''? Või lähed ehk tänavatele või võtad ette mõne muusuguse tegevuse, millega tuua tähelepanu nende põhjustega tegelemisele? Ma kahtlen.