Eesti uudised

ÕL VIDEO | PÄRAST PÄRNAALLEE MATUSEID: kuhu ometi varjuda Haapsalu piltilusal peatänaval? „Temperatuur läheb väga julmaks!“ (7)

LISA KOMMENTAAR

Evelin 3. juuli 2022 03:38
Minul on paratamatult ülikahju, et vanu puid linnaruumis ei hoitud. :( Juhtimiselt ootaks rohealade ja kõrghaljastuse juurde loomist, olemasolevat mitte hävitades. Lagedaid teeäärseid on piisavalt, et teha juurde ka kirsipuudega variante. Vana ja uue koosluses oleks linn ka mitmekülgsem. Jalakäija olla on aasta-aastalt üha keerulisem, eriti kui on väikesed lapsed, kelle õrna naha tõttu sellise lauspäikese käes olla ei saagi. Külastan Haapsalu asemel nüüd sagedamini hoopis Kadrioru parki. Tehtut olematuks ei tee, aga uusi puudealleesid saab teha küll, neisse kohtadesse, kus täna seda pole.
See on ju linn 2. juuli 2022 07:26
mitte vääriselupaik kus ühtegi puud ei langetata ega istutata! On tore, et inimestel on erinevad arvamused, sest nagu öeldakse - erinevused rikastavad. Jääb vaid loota, et autor leiab mõne aja pärast uuesti tee Haapsalu peatänavale ja kirjutab jahedal vihmasel suvel artikli kaunilt õitest alleest!
Vastik 2. juuli 2022 00:21
Ainult üks virisemine.Puud kasvavad uued.Noored ja tugevad.Aga kui mõni raju vana puu kaela toob,on jälle musud püsti peas kisamas.
ys 1. juuli 2022 18:29
Mõni aasta ja küll need uued puud taas allee moodustavad. Ei maks kogu aeg viriseda. Nii kui nii tuleb iga puu kord uue vastu vahetada.
Krisha 1. juuli 2022 18:39
Täpselt minu mõtted, koguaeg on vaja virisemise saag töös hoida.
Tubli, Sukles! 1. juuli 2022 18:23
Puud olid kõnnitee kohati kuumaastikuks muutnud. Raske oli liikuda. Tänapäevaseid mugavusi tahame kõik. Ilma puude üles võtmata poleks saanud ju torutrasse ja kaableid uuendada. . Vett joogikohas pole kindlasti, sest tee on lõpetamata. Väga ühekülgne kajastus. Rahvas targem. Jobu ajakirjanik kes otsib ainult vigu
tundus nii vähemalt 1. juuli 2022 17:43
SEal puudevilus oli ka üks neiu ilus