Eesti uudised

KUIDAS NII SAAB? Riigile kuuluvasse kehvas seisus hoonesse elama kolinud Ukraina põgenikelt hakatakse küsima turuhinnast kõrgemat üüri (12)

LISA KOMMENTAAR

Ehh 1. juuli 2022 22:48
Riigi vara tohib üürile anda enampakkumise korras, sest muidu on tegemist korruptsiooniga.
Urmas 1. juuli 2022 22:10
"Täna on RKAS otsustanud küsida ukrainlastelt renti, mis vastab antud regiooni madalamale keskmisele turuhinnale." Kas keegi oskab selgitada, mida tähendab mõiste "madalam keskmine"? Minu arvates on need kaks erinevat asja- on madalam ja on keskmine. Kas meil on palgastatistikas olemas mõiste "madalam keskmine"? Kuidas seda arvestatakse?
Kes pole korterit üürinud, ei tea seda täpselt 1. juuli 2022 18:01
Ka meil on kibestunud ja kehval järjel inimesi. Vald peaks muidugi neid aitama ja toetama, aga iga lugu on erinev ja ega manna lausa taevast ei tule. Sõda meil vähemalt praegu ei ole. See teema ei ole nii üheselt vaadatav. Kuna kõige rohkem on tööd ja ülikoole suuremates linnades, on kahjuks üürihinnad ja muud hinnad niikuinii, eriti karmid just linnades. Kellegil ei saa kerge olema. Meil on kahjuks ülimalt vähe munitsipaalpindasd.
eestlane / 56 a 1. juuli 2022 17:12
ka mina - sant mis sant - elan 50 a remontimata vallale kuuluvas majas . ka minu arved on ebareaalsed . aga sellest ei kirjuta keegi, et kuidas EESTLASED hakkama saavad . UA pagulastel on üle 80 % suurest kodumaast ka reaalselt teisesed võimalused olemas, miks eestlased võhivõõraste olme-tingimuste pärast rohkem muretsevad ? mul on puuduv töövõime ja puue - aga mida mina kui oma kodumaal elav KODANIK saanud olen ? kas fookus on nüüd ainult võhivõõraste peal ? on see normaalne ?! ja need - kes peavad seda normaalseks - ma tahaksin öelda, et see ei ole mitte kuidagi JÄTKUSUUTLIK suhtumine.
Kats 1. juuli 2022 16:41
Tundub, et keskmise üürihinna arvutamisel on ka kõik Noblessneri luksuslikud loftid ja penthousid arvutuste sisse jäetud, mis siis omakorda on keskmist kõvasti tõstnud. Reaalselt sellises seisus korterite eest niipalju raha ei küsita.
ei usu mina, et nad ka komm. makse maksaksid 1. juuli 2022 16:15
seepärast on hea, et kui võtavad üürikorteri ja ei maksa, saab KÜ nõuda neid korteriomanikult. Miks pidi neid siia nii massiliselt bussidega tooma? Kes maksis selle eest?
Oh 1. juuli 2022 16:03
See RKAS on üks ahne õnnetus, mille riik lõi. Nüüd ei saa enam jagu tast.
Madal skaala?! 2. juuli 2022 17:01
A. kinnitab, et põgenikele tehtud üürihind jääb turuhinna madalama skaala tasemele. Kas teil Aasrand, häbi ei ole!!!! Mitte mingit madalamat skaalat ei ole tegelikult olemas, igaüks paneb oma hinna nii nagu soovib, ja mingit keskmist skaalat aluseks võtta, pealegi veel Sots.kindlustusameti lubadustele sülitades, on alatu, ja Eesti mainet kahjustav. Keegi küsis, miks neid siia nii palju lubatakse? Aga vaadake, millise eufooriaga on Eesti siiamaani oma abi ja sõbralikku toetust Ukrainale ja kogu maailmale reklaaminud! Just sellepärast siia kokku joostaksegi.
Asd 1. juuli 2022 15:23
Eks see paras rahapesu ole

riik on poliitikud ja riigikogu 1. juuli 2022 15:10
Riik on võimas läbi rahvaesindajate rahva enda poolt valitud
Tead, 2. juuli 2022 17:15
rumal on rahvale aina peale määrida seda "rahva enda poolt valitud" teesi. valimisseadus on vildakas, lõplik valimisõigus jääb parteidele. Äärmiselt kummaline on see, et kandideerijailt ei nõuta CV-d nagu igalt teiselt tööotsijalt. Kuid see ei ole antud artikli teema. Fakt on see, milline petis on Riigi Kinnisvara AS, ja et valitsus vaatab selle firma tegevusele läbi sõrmede. Mul on sõjapõgenike ees RKAS jultunud raha väljapressimise pärast häbi!!! Makske kinni vabatahtlike töötunnid enne!