KLIENT ASUS ÕPETAMA; „Mees tõusis istukile, vaatas peeglisse ning näitas ette, kuidas ma peaksin ta kaela masseerima, kuna „noored tüdrukud ei vaata enam teda sellise kaela pärast,“ rääkis spaapraktikant. Fotolavastus.

Foto: Erki Parnaku
Bärbel Moros 29. juuni 2022 12:00

„Ükskord küsis meesklient mu kaasteenindajalt, et „Palju sa raha tahad, et minuga kaasa tuleksid,“ rääkis riidepoes töötanud naine. Massaažipraktikanti šokeeris, kui niigi nappides stringides klient kooris needki maha ja hakkas tema silme all riideid vahetama. Meelitused, kingid ja isiklikku elusse tungimine – mille kõigega peavad klienditeenindajad hakkama saama?

Mainekas riidepoes töötav 20ndates eluaastates Brita rääkis, kuidas ühel maikuu päeval tuli poodi meesterahvas, kes soovis suviseid pükse. Kuna neil valikus sobivat suurust ei olnud, soovitas ta minna neid otsima teise poodi. Mõne tunni pärast tuli meesterahvas tagasi ja soovis Britat isiklikult tänada, sest sai teenindaja soovitatud poest endale pealaest jalatallani uue suvise riietuse. „Tänutäheks tõi ta mulle karbitäie maasikaid. Lisaks lausus, et kui mul maasikatest kõht tühjaks jääb, kutsub ta mu õhtusöögile. Keeldusin viisakalt kutsest ning ütlesin, et olen püsisuhtes. Mees lausus, et tuleb poole aasta pärast uuesti, kuna äkki oleme selleks ajaks lahku läinud,” rääkis Brita.

Seejärel hakkas mees peaaegu igal pühapäeval Britale lilli viima.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99