Lauri Paeveer.

Foto: sotsid.ee
Toimetas Elis Kusma 24. mai 2022 15:30

Nõmme linnaosa vanem Lauri Paeveer andis teada, et lahkub ametist oma lapse tervisliku olukorra tõttu. Ta jätkab tööd Sotsiaaldemokraatliku erakonna aseesimehena ning osaleb järgmistel riigikogu valimistel, teatas erakond oma kodulehel.

Paeveeri sõnul on viimased pool aastat olnud tohutult põnev väljakutse, kuid lapse haiguse tõttu tuleb täna seada perekond esikohale.

“Perekond on alati kõige tähtsam ning Nõmme ja selle elanikud väärivad juhti, kes suudab täielikult tööle pühenduda. Nõmme linnaosa vanemana sain näha linna valitsemise köögipoolt, kogesin inimeste muresid ja rõõme, kohtusin paljude huvitavate inimestega ning panustasin paljudesse olulistesse projektidesse. Olen siiralt tänulik niisuguse võimaluse eest. Aitäh kõigile, kellega tegin linnaosa vanemana koostööd,“ lisas ta.

Lauri Paeveeri sõnul kavatseb ta ka edaspidi panustada nii linnaosa arengusse kui Sotsiaaldemokraatliku Erakonna tegemistesse.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna piirkonna juht Raimond Kaljulaid ning Tallinna Linnavolikogu esimees Jevgeni Ossinovski tutvustavad ajakirjanikele uut linnaosa vanema kandidaati kolmapäeval, 25. mail kell 10.00 Nõmme raudteejaama juures.

Vastavalt Keskerakonna ja Sotsiaaldemokraatliku erakonna Tallinna juhtimise koalitsioonileppele kuulub Nõmme linnaosa vanema koht sotsiaaldemokraatidele. Tallinna linnavalitsus kinnitas Lauri Paeveeri ametisse 8. detsembril 2021.