Tallinn laguneb plakat.

Foto: Erki Pärnaku
Toimetas Aare Kartau 14. mai 2022 16:12

Tallinna vanalinnas Skoone bastioni taga paikneva Rannavärava staadioni juurde kerkisid suured plakatid, milles kritiseeriti laguneva müüriosa taustal kogu linna seisukorda ja ka meeri Mihhail Kõlvartit. Laupäeva õhtuks olid plakatid maha võetud.

Rannavärava staadioni juures on laguneva müüri ette paigutatud piirdeaiad, millele tekkisid täna suured protestiplakatid. Siltidel oli kirjas „Tallinn laguneb!“ ja „Kõlvart ei hooli meie linnast ega inimestest.“

Tallinn laguneb plakatFoto: Erki Pärnaku

Kommentaarid  (51)

marii 16. mai 2022 11:25
TALLINNAS on mahajäetud, lagunenud osmikuid ja hooneid, mis seisavad aastakümneid -EKA ees kaks jubeõudukat, teel presidendi lossi tee ääres väike räämas maja, alati on häbi kui kõik väliskülalised sealt mööda sõidavad Kopli tänaval trammi tee ääres põlenud maja -rämps ja laga..aastaid juba.. jne jne.. Sitsi tänava puitmajadel igaühel oma aken erisugune-jube lihtsalt vaadata ja piinlik kas tõesti ei leia linnavalitsus võimalusi selline õudus lõpetada-loll on tuua ettekäändeks omanikud, on ju trahvid jne.. miks meie linn peab olema kohati nii kole !!
Toomas 15. mai 2022 10:43
Lembitupark peaks ikka jääma Lembitu pargiks, kuna eestlaste vanem Lembit oli ikkagi Eesti rahvusliku sõltumatuse eest võitleja. Ukraina pärast peame loobuma oma ajaloost. Neid parke on veel, otsige või tehke uus juurde! Võibolla hr.Kõlvart ei tea meie ajalugu, ajaloolased valgustage teda.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS