Marcelo Pecci oli edukas prokurör, mistõttu teatud ringkondades vihatud mees.Foto: AFP/Paraguay justiitsministeerium/Scanpix
Greete Kõrvits 13. mai 2022 19:55

Kui ehk mõned jalgpallihuvilised välja arvata, pole meie rahvas vast Marcelo Pecci nime kuulnudki, kuid kodumaal Paraguays oli ta tõeline staarprokurör. Tema vastu on pidanud seisma kõrge kaliibriga mafioosod ja Brasiilia jalkamees Ronaldinho, kes üritas ükskord Paraguaysse reisida võltsitud passiga.

Lisaks rahva seas levinud lugupidamisele ja tuntusele läks 45aastasel Peccil hästi ka isiklikus elus ‒ hiljuti abieluranda jõudnud mees sai äsja teada, et tema abikaasa ootab last, paar nautis Colombias Barù saarel mesinädalaid. Kõik see ilu ja rõõm varises aga vägivaldsel viisil kildudeks. Vaid mõni tund pärast seda, kui paar teatas sotsiaalmeedias lapseootusest, ilmusid Barù rannale kaks püssidega meest ning tulistasid värske abielumehe, peatse isa surnuks.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (6)

kuulsin 14. mai 2022 21:31
et EESTIS on ka uued maffia tegelased , see tegevus ei kao mitte kunagi !
keegi peab 15. mai 2022 09:33
ka õigluse kiirelt taastama
abinõudest 14. mai 2022 15:21
Kas kunagi saaks need maffiooso/peletised surmanuhtlusega hävitada, olenemata sellest, et muudkui kinnitatakse: see ei lahenda probleemi. No 90% siiski lahendab, ja tilk meres on alati parem kui mitte midagi, s.t. et kui kasvab peale "uus ja hullem"! Seenämmerdamine pättidega on ikka üle mõistuse maailmas ja universumile lootmine, "küll karma teda karistab", pole ka kuskile viinud .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS