BRITI POISSMEESTE LIGITIKKUMISED: Ukraina naistele saadetakse intiimfotosid ja libekeelseid meelitusi. Pildil meeleavaldus Londonis.Foto: Reuters/Scanpix
Juhan Mellik 13. mai 2022 18:35

„Kui sul on Inglismaa kohta mingeid küsimusi, anna mulle teada. Sa oled väga ilus daam ning väärid õnne!“ Osale Suurbritanniast peavarju otsivatele Ukraina naistele lähenetakse sotsiaalmeedias just nõnda libedalt. Teised peavad leppima otsekohesema lähenemisega: potentsiaalsed võõrustajad saadavad neile pilte oma suguelunditest. Briti mehepojad soovivad omale „toakaaslaseks“ nooremat naist. Lastega pered ja eakamad inimesed neid ei huvita. Üks ukrainlaste seltskond pidi ööbima natsi- ja nõukasümbolitega ehitud toas.

„Ma saan kahtlastelt meestelt palju sõnumeid,“ räägib ukrainlanna Alisa Savina ajakirjale VICE oma kogemustest Facebookis. „Väga ilus!“ on tavapärane kompliment, millega teda kostitatakse. Mõned mehed teevad mitmetimõistetava pakkumise, pakkudes töö eest majutust. Sõja eest põgenenud ukrainlannad tunnevad end Suurbritannias ebaturvaliselt, kuna kehtiva korra järgi käib kõigile Ukrainast tulijatele majutuse otsimine peamiselt sotsiaalmeedia teel. Noored neiud postitavad endast pildi ja mitte keegi ei tea, mida kavatseb neid vaatav inglane tegelikult. Eriti kui tegu on vallalise mehega.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (3)

Eesti ja Rootsi on ju 14. mai 2022 16:38
lausa naaberriigid! Mitukümmend tuhat Ukrainast toodud külalist, kuid ülla, ülla, ei leia farmerid endale tööjõudu, mida nii hädasti vajati! Meie aleviku spordiplatsil toimus eile mingi 10-liiga jalgpallimäng. Platsil lugesin korraga 8 aafrika sugemetega noort mängijat, ilmselt olid veel mõned varumängijate pingil. Ja siis räägitakse Eestist kui rahvusriigist, kus kohalikel aborigeenidel on tegelikkuseks hambutu suu ja palgavaesena ennast sandiks töötamine.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS