OOTUSED: Briti ajakirjanduses on peaminister Kaja Kallast ülistatud suisa Euroopa uueks raudseks leediks. Jaanus Karilaid aga ootaks temalt rohkem empaatiat.

Foto: Kollaaž (2 x Tiina Kõrtsini)
Marvel Riik, Martin Šmutov 13. mai 2022 19:21

Keskerakondlased hoiavad praegu pöialt, et võidutsema jääb narratiiv sellest, kuidas nad tegelevad õige ja vajaliku asjaga, tõstes märkimisväärselt lastetoetusi. Soovitu kõrval võidutseb praegu hoopis lugu sellest, kuidas lollustega saetakse võimuoksa, millel ise istutakse. Peaminister Kaja Kallas näeb partneri ettepanekus soovi muuta koalitsiooni. Jaanus Karilaid aga ootaks Kallaselt suuremat empaatiat: „Soovime koalitsiooni hoida, aga teeks poliitikat, millele on selge mõju oma inimestele.“

Neljapäevane valitsuse pressikonverents on juba praegu kirjutatud Eesti poliitajalukku. „Olge siis mehed ja tehke see umbusaldusavaldus mulle ära, ärge veiderdage!“ – sellised sõnad lausus Briti ajakirjanduses Euroopa uueks raudseks leediks ülistatud peaminister Kaja Kallas, püüdes saada selgust kõrvalistuja, riigihalduse ministri Jaak Aabi käest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (63)

Arno Jaago 16. mai 2022 20:39
Kuna igasugune loomulikkus lämmatatakse seadustega, mis on nende samade katkiste inimeste tehtud ja inimesed külvatakse üle erinevat sorti psühhotroopsete ainetega, siis ei saagi kunagi keegi terve olema. Teenindades oma sõltuvusi ja liikudes mööda standardeid ongi inimene pooljuht biorobot, kes käib mööda joont, nii nagu keegi ette dikteerib. Probleem algab sealt altpoolt, et ka need inimesed, kes praeguseid inimesi kasvatasid, et ka nemad olid juba seestpoolt katkiste peadega, ehk siis standarditesse surutud, ning väärarengutes muteeruvad põlvkonnad sedasi ülespoole rohkem katki arenevad.
Arno Jaago 16. mai 2022 20:18
Kuigi Kondratiuk kuulub opositsioonierakonda, Julia Tõmošenko juhitud Ühendus Isamaasse, rõhutab ta, et praegu ei ole Ukrainas opositsiooni ning kõik poliitikud on väljas ühe asja eest.- Ehk siis, kunas Eestis midagi taolist nägema hakkab?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS