Narva piiripunkt.Foto: Tiina Kõrtsini
Kristjan Väli 13. mai 2022 09:12

Venemaa-Eesti Narva piiripunkti kaudu tuleb Eestisse iga päev paarsada Ukraina sõjapõgenikku.

Politsei- ja piirivalveamet kontrollib kõiki piiriületajaid põhjalikult, sealhulgas piiripunkti saabuvaid Ukraina kodanikke, kellega vesteldakse põhjalikult ja kontrollitakse dokumente ning uuritakse reisi eesmärki ja Euroopa Liitu sisenemise aluseid.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (7)

ausalt 14. mai 2022 17:44
meie riik on põgenikke vastu võtnud suhtega põliselenikega rohkem kui üksti teine riik Euroopas, aga nüüd hakkavad inimestel tõrked tekkima, meie vabatahtlikud on kümneid kiirabiautosid koos täieliku varustusega sinna saatnud, päästeteenistuse varustust, sõjalist varustust, sööki ja riideid jne. eesti inimesed on annetanud miljoneid ja see on arusaadav, aga tõrvatilk on prouad kes on siia põgenikena vastu võetud ja nüüd iga päev pean lugema, et neile ei meeldi see linn või omavalitsus, kõik tahavad Talinna, ei meeldi see ega teine elukoht siin, ei meeldi elu laevas jne.
just TV-s Tarand rääkis 13. mai 2022 19:27
Need, kes Ukrainast küüditatakse, on laagrites ilma dokumentideta ja liikuma ei pääse. Nüüd siis tulevad üle vene piiri sadade kaupa päevas ja kõik küüditatud Ukrainast. Meie muud-kui võtame kõik kahel käel vastu!!! See on Eesti Vabariigi lõpu algus. Miks me nii teeme?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS