Eesti uudised

Narva piiripunkti kaudu tuleb Eestisse üle 200 Ukraina sõjapõgeniku päevas (7)

LISA KOMMENTAAR

ausalt 14. mai 2022 17:44
meie riik on põgenikke vastu võtnud suhtega põliselenikega rohkem kui üksti teine riik Euroopas, aga nüüd hakkavad inimestel tõrked tekkima, meie vabatahtlikud on kümneid kiirabiautosid koos täieliku varustusega sinna saatnud, päästeteenistuse varustust, sõjalist varustust, sööki ja riideid jne. eesti inimesed on annetanud miljoneid ja see on arusaadav, aga tõrvatilk on prouad kes on siia põgenikena vastu võetud ja nüüd iga päev pean lugema, et neile ei meeldi see linn või omavalitsus, kõik tahavad Talinna, ei meeldi see ega teine elukoht siin, ei meeldi elu laevas jne.
just TV-s Tarand rääkis 13. mai 2022 19:27
Need, kes Ukrainast küüditatakse, on laagrites ilma dokumentideta ja liikuma ei pääse. Nüüd siis tulevad üle vene piiri sadade kaupa päevas ja kõik küüditatud Ukrainast. Meie muud-kui võtame kõik kahel käel vastu!!! See on Eesti Vabariigi lõpu algus. Miks me nii teeme?
PPA 13. mai 2022 11:27
Pögeniku statust tuleb taotleda esimeset turvalisest riigist Kuidas saab see nii olla, et "pögenike" lastakse venest -- need inimesed ei pögene ju söja eest? Venemaal pole mingit söda? Mitte tuhkagi ei saa aru.
siin on reegel 13. mai 2022 16:28
https://www.eca.europa.eu/Lists/ECADocuments/SR19_24/SR_Migration_management_ET.pdf Taotlus loetakse vastuvõetamatuks, kui taotleja on saanud rahvusvahelise kaitse mõnes muus ELi liikmesriigis, on pärit turvalisest päritoluriigist, on saabunud turvalisest kolmandast riigist või esimesest varjupaigariigist või on esitanud korduva taotluse ilma uute elementideta.
Reform 13. mai 2022 16:35
Eestis on puudus töötajatest ja naistest. Tuleb võtta vastu nii palju pagulasi "ukraina erireegli" abil kui vähegi võimalik. Sõltumata kus riigi kaudu nad tulevad või kas see on ikka seadusega kooskõlas. Kui pagulased räägivad vene keelt siis seda parem. Saame jätkata Eestimaa venestamisega.
Tobuke 13. mai 2022 10:02
Harige mind tobukest, miks need tulijad keegi ukraina keelt ei oska?
hunt Uugu 13. mai 2022 09:33
Häid lambaid mahub lauta palju, eriti lammastemaale...