KES KEDA: kas Ratas ja Kallas suudavad koalitsiooni tervise paremaks turgutada?

Foto: Kollaaž: Robin Roots, Erki Pärnaku
Keit Paju 12. mai 2022 20:40

Reformierakonna fraktsiooni esimehe Mart Võrklaeva vastustest kõlab lootust, et ehk võtab koalitsioonipartner Keskerakond mõistuse pähe ja paneb punkti jauramisele lastetoetuste tõstmise teemal, mis sel nädalal valitsuse püsimajäämise korraliku küsimärgi alla on pannud. Samas usub Võrklaev, et Keskerakonna käikude taga pole tegelikult mure lastetoetuste üle ning ta palub koalitsioonipartneril korralikult mõelda enne, kui praeguses julgeolekuolukorras EKRE valitsusse tuuakse.

Mis siis Reformierakonna fraktsioon tekkinud olukorrast arvab? Kas olete valmis üldse jätkama ühises koalitsioonis Keskerakonnaga, kuigi nad esitavad ultimaatumeid ja murravad kokkuleppeid?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (50)

vaike 15. mai 2022 18:32
Olukord on seoses meeletu inflatsiooniga muutunud keeruliseks aga sellega tuleb arvestada Reformierakond püüab nüüd raha kokku hoida kõikvõimalike meeriditega ja Kaja Kallasele on suva kuidas inimesed hakkama saavad. Tema eesmärk on säilitada raha oma sugulastele mustadeks päevadeks ja kõik. Seda on väga kerge teha kui Rahandusministriks on majandust mittetundev inimene nagu KEIT Pentus. Siis saab võtta vastu selliseid otsuseid nagu 50 € toetus üks kord aastas vanuritele jms. mis tähendab et püüame aidata. Kuna teised erakonna liikmed seda toetavad milles probleem.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS