ÄRGE KARTKE, NEED ON OMAD: Kaitsevägi annab endale aru, et Ukraina sõjakoldest tulnutele võivad igasugused sõjamasinad ja laigulises vormis tegelased põhjustada ebamugavust.Foto: TEET MALSROOS
Asso Ladva 12. mai 2022 18:55

„Kaitsevägi on juba teavitanud õppuse piirkonda jäävaid valdu saabuvast õppusest Siil ning saatnud laiali nii eesti- kui ukrainakeelsed voldikud, et teavitada inimesi ning vähendada üllatusmomenti. Samuti oleme vaadanud üle õppuse detailid, mis võivad tekitada ukrainlastes hirmu ja ebamugavust,“ ütleb kapten Taavi Laasik kaitseväe peastaabist, et eelseisva suurõppuse korraldajad on sõjapõgenike olukorraga arvestanud.

Hirm päris asjata ei ole, sest viimastel nädalatel oli Tartus kaks Ukraina sõjapõgenike seas ärevust tekitanud ettevõtmist. Aprilli lõpus üle mitme aasta peetud maamessi ajal tiirutas linna kohal kopter ning volbriööl korraldati kaarsillal suur ilutulestik, mis oli öövaikuses kuulda üle terve linna.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Jama 13. mai 2022 05:32
Üle pingutatud. Ei pea teavitama. Oma riik, oma õigus teha nagu vaja. Ei pea küsima, mida elevant arvab.
Mina 13. mai 2022 09:35
Et kui on oma riik ja oma õigus, siis ei pea teistega arvestada?
n39 13. mai 2022 10:35
inimese väärtust ja väärikust näitab see, kuidas ta suhtub neisse kes tema jaoks mitte midagi või väga vähe teha saavad. Tundub, et Jamas seda väärtust ja väärikust tõesti vähevõitu ja et hingelt sibul.
Kelle omad? 12. mai 2022 21:15
Kas Pentagoni omad (ilmselt) ?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS