Ann Rehemaa (paremal) ja Liis Leidsaar tegid ägeda reisi Lõuna-Ameerikasse.

Foto: Erakogu
Ohtuleht.ee 11. mai 2022 11:00

Tänase saate külalised Ann Rehemaa ja Liis Leidsaar räägivad oma vingest reisist Lõuna-Ameerikasse.

Kogu lugu algas sellega, et Liisil oli idee minna Kagu-Aasiasse reisima. Ta uuris, kas sõbranna Ann oleks huviline, kuid viimast see piirkond ei kõnetanud… Ann nendib, et ta tundis, et on oma elu ja tööga Eestis heas kohas ning pole õige hetk kõike sinnapaika jätta. Kui aga teemasse tuli hoopis Lõuna-Ameerikasse reisimine, oli Ann müüdud. Mõlemad tüdrukud panid oma töökohas lahkumisavalduse lauale ja otsustasid reisima minna. Minimaalseks reisiajaks võeti kolm kuud – sest selle aja möödudes poleks piinlik tagasi tulla. 

Reis sai alguse Brasiiliast, kuid külastati ka Argentinat, Boliiviat, Peruud ja Kolumbiat. Saates jutustavad Liis ja Ann oma kõige põnevamatest seikustest, kahtlasematest külastatud linnadest, kohtumisest suure maoga, mis oli reisi murdepunktiks (sümboliseerides väsimuse tekkimist) ja paljust muust.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Ks 14. mai 2022 06:06
Töölt lahkumisavaldus? Kust siis raha tuleb?
Mitmes noorus 12. mai 2022 08:26
Noorelt (tegelikult igas eas) peabki maailmas ringi liikuma. Ise ka suur reisija ja seal kandis käinud. Nõuka ajal koolipõlves oli unistus: Peruu, Brasiilia, Mehhiko. Need ammu käidud ja tohutult mujal ka. Näen maailma hoopis teise pilguga. Liina käigud on meeles, oli siis ainult 18 aastane. Muidugi peab oma silmaringi avardamiseks ka huvi olema.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS