Eesti uudised

Seadusega lubatust suurema preemia määranud vallavanem: „Häid inimesi peab märkama, kiitma ning võimalusel premeerima.“

LAHKUV JUHT PEAB SAAMA SUURE PREEMIA?! Miks maksid ministrid ja vallavanemad lubatust kordades suuremaid tulemustasusid? (25)

LISA KOMMENTAAR

Pensionär 9. mai 2022 13:42
Riigi raha / meie taskutest tulnud / laialt käes, no miks siis seda mitta jagada !
Meel 8. mai 2022 10:31
Ministri määrus on seega seadusest üle ja seda on võimalik kohaldada isikliku äranägemise järgi. Mis kasu on üldse seadustest, mis ei kehti? Millega tegelevad õiguskaitseorganid? Mis toimub?
Kust sa tead, et reformierakondlane valetab? No su 8. mai 2022 10:05
Kust sa tead, et reformierakondlane valetab? No suu liigub!“https://www.youtube.com/watch?v=zi_FkKs0CXk
miina 8. mai 2022 09:42
Soovin et neil see papp kurku kinni jääks!
Asdf 8. mai 2022 05:35
Eks see summa suu kinni hoiab
Urmas 8. mai 2022 00:31
Minu jaoks on artiklis sisu kokkuvõte lihtne- kas see artiklis kirjeldatu on tõesti selline EV, mida tahtsime?
Tänan 7. mai 2022 19:05
Priit Pärnapuud selle artikli eest! Valus, väga valus oli endise Avaliku teenistuse ametnikuna seda lugeda.
Nõme ikka 7. mai 2022 18:23
Rahvas ägab maksude all, inflatsioon sööb palga ära, palgatõusu ei ole ette nähtud. Aga vott jumala eest need valitsuse ametnikud saavad lisaks lisatasudele (mida tavaline töötaja nagunii ei saa) veel lahkumise puhul mitmekordse palga ka, ja maandub tavaliselt veel soojema koha peale. Jube korruptsioon valitseb ikka.

Eestlaste osast golomodori korraldamises 7. mai 2022 18:04
https://uueduudised.ee/arvamus/kivisildnik-eestlaste-osast-golomodori-korraldamises/
Onu George 7. mai 2022 16:07
Kõik loomad on võrdsed, aga osad on võrdsemad kui teised.
Koristaja on käinud 7. mai 2022 15:53
Enne oli kommentaaride all hulganisti ülespidi ja alaspidi pöidlaid,nüüd on plats puhas.😅🤣😂
rahval mälu pole 7. mai 2022 16:42
Otsast peale alustati selle asjaga nagu oleks väga värske artikkel...
Käis ka 7. mai 2022 19:13
see koristaja esimese artikli juures, kus jutt on Berliinis teatud lippude keelustamisest. Laupäev, vist sellepärast! Veel üks vastuseta küsimus: kes ja miks selekteerib kommentaarid nii, et osadele lastakse vastata, aga osadele mitte??
küsimus 7. mai 2022 15:09
Riigil on ikka seda rahakest laialt jagada ametnikele kes on kohalt lahti saanud erinevatel põhjustel, kummaline et sellised röövellikud töölepingud sõlmitakse mis seda lubavad, aga ühekordne toetus 50.- eurot kõige haavatamatele on küllalt ja kuhu kadus aprillist Elektrilevi võrguteenuse 50% kompensatsioon???
Orwell 7. mai 2022 16:10
ek 8. mai 2022 11:47
MIKS ei Nõuta ülemakstud raha tagasi? Olukorrast on varem ka kirjutatud aga midagi ei ole muutunud sestap on vaja rangemalt käituda ja ebaseaduslik tegevus lõpetada
Et siis...? 7. mai 2022 14:52
Riigikontroll "juhib tähelepanu" mitmeid ja mitmeid kordi aga prokuratuuri kurireost/seaduse rikkumisest/korruptsioonist teavitada ei julge ega tahagi? Ja prokuratuur ise on kurt ja pime? Millele see viitab, kas mitte kogu riigiaparatuuri seotusele mahhinatsioonides riigi rahakotiga ja onupojapoliitikale, kõik osalevad samas seaduserikkumises, nii "pätid" kui "politseinikud"?? Põlastusväärne on see meie "eliit".
Maru 7. mai 2022 14:36
Tätsa jama, inimesed, eriti pensionärid jt. närivad näljas juba küüsi, aga riigitegelased liputavad oma "rebasesaba", vaadake kui palju raha ma sain töölt lahkumisel. Selline asi tuleb lõpetada, nad on samasugused töötajad nagu iga teine, vastutust niikuinii neil pole, igavesed kapitalistid. Neil puudub õigus sellisele maksumaksarahale!
pensionärid närivad näljas küüsi-le 7. mai 2022 16:45
Kuda nad neid küüsi ikka närivad, kui aeg-ajalt kaotavad telefonipetiste pärast kümneid tuhandeid eurosid...?
keegi 7. mai 2022 13:17
Tavainimesel, kes palju töösse panustanud ja lahkub omal soovil rikutud tervise, tööandjaga seotud probleemide jms. tõttu, ei ole õigust isegi napile töötukindlustushüvitisele, mille heaks ta igast kuupalgast maksab. Mis puutub lahti lastud või omal soovil lahkunud kõrgete ametiisikute taolisse ülekuldamisse, siis see on korruptiivne nähtus ja selles valguses meil õigusriigist rääkida ei ole mõtet.
Rikas riik 7. mai 2022 12:37
Meil on käes rikka riigi aeg. Edukalt etendatakse teatrit, kus Riigikontroll midagi ütleb ja täidab talle seadusega pandud ülesannet, kuid riigikaravan liigub ikka samamoodi edasi. Ei juhtu midagi, kui Riigikontrolli olemas ei oleks. Keegi ei vastuta, kellegi eelaervet ülemaksmise tõttu ei vähendata. Ilus välismaale näidata, et meil on kõrgeim kontrolliorgan. Sisemiselt tehakse ikka rehepappi seal, kus tahetakse. Riigikogus käib "võitlus" aasta eelarveseaduse vastuvõtmisel, aga kas Riigikogule esitatakse ka aasta eelarve täitmise aruanne? Ei. Miks seda aruannet kunagi ei avalikustata?

Iseenesest väga hea artikkel 7. mai 2022 12:33
Peaasi et nüüd kohtusse ei kaevata.Ja kuna valimised on tulemas,võiks siiski ÜKS KORD see valimisseadus ka õigeks ajada,et mitte partei ei vali oma lemmikuid,vaid et rahvas valib.Praegu on ju nimekirjad pingerea järjetuses,kuhu teatud kontingendile hääli kaaperdatakse.Need ei ole valimised,see on valimiste mängimine.
Oh jah! 7. mai 2022 12:29
See pralle kestab ju selle EV algusest peale.Ka siis,kui inimene lastakse lahti tööülesannete mitte toimetulemusel,saab rohke preemia.Pole vaja kaugele ajaloo prügikasti sorima minnagi.Meenutame sõna " koroona" ja sellega seoses neid vallandamisi.Kui ei osutu enam valituks,jälle priske raha patakas pikaks ajaks.KOV käib täpselt samamoodi see raha laotamine.Nii kui valimistulemused öösel selguvad,kohe pannakse paika uued suured palganumbrid.Alles see pillerkaar ju oli.1.jaanuaril tõstis veel riik palgataset ja sealt õnnestus veel lisa saada. Aga muidu käib kisa ja kiljumine,kui vähe on raha.
vallavaene 7. mai 2022 11:51
Ei muutu siin päikese all midagi!! Kohe tahaks teada mida head nad on teinud selle raha eest Eestlastele.Minu teada saab tööl preemiat ainult siis , kui ületad normi või on muidu head töötulemused , aga mille eest nemad said???????? Seda ei ole , et erakorraliselt tõstetaks pensioni 100 euro võrra , aga noh , kui omal hea olla mis , siis valla-vaestest!!
ka vallavaene 7. mai 2022 15:11
Vaeste najal püsivad riigid, lugesin ma kunagi tarkadest raamatutest. Poleks vaeseid, poleks ka riiki, sest rikkad ei saa a i n u l t rikastena riiki peetud. Ei mäleta kuidas, aga see seletati raamatus lahti ka.