Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | Lõunamaa kogemus: meid ei tahetud hotelli sisse lasta – arvati, et oleme prükkarid (7)

LISA KOMMENTAAR

Mina 2. mai 2022 09:03
Aga osa eestlasi ju näebki välja nagu prükkarid.Riides on niimoodi, et aru ei saa sedagi kas on tegemist mehe või naisega.Vaadake meie tänavapilti, noored käivad ringi kui kaltsakad.
minu nimi on Tiiu 1. mai 2022 21:11
aga ma ei saa aru inimestest, kes ei oska lugeda, et Benno Beltšikov on surnud ja sellele vaatamata toksivad õnnesoove Anne Veskile ja Bennole... Häbi missugune! Artikkel on otse rubiinpulma artikli kohal. Kaastunne omastele!
laureon 30. aprill 2022 16:26
Üürnikud teenindavad üürnikke ja seda ka vastupidi.
Moodne kaasaeg. 28. aprill 2022 06:42
Kas keegi pole veel viie tärnistest koroonat saanud? Tervelt 2 a. moodne haigus ja mitte ühtegi turistidele mõeldud hotellikoroonat? Tuleb ruttu ise artikleid treima hakata! Muidu ÕL jõuab ette! Nali naljaks. Aga tõsi on see, et peale järgmisi Riigikogu valimisi laiutavad jälle valitsuses oravad! Sest rahvas ei saa valimiste aegugi näppe arvuti küljest lahti. Varsti vaatab terve maailm meid kui prükkareid!
Matkasell 27. aprill 2022 18:58
Olen reisinud läbi nüüdseks umbes 45 riiki ja pole kordagi selliste kummaliste väidetega pidanud õnneks rinda pistma. Halvimal juhul olid ühes Aaasia riigi hotellis sipelgad voodis, aga need said lihtsalt voodist minema pühitud. Ükskord olid hotellitoas ka kollaseplekilised rätikud, pigem nagu kaltsud, aga mõni õhtu võib jätta ka duši all käimata, ei midagi hullu. Ei saagi eeldada, et kõik maailma riigid ja hotellid on 5 tärni väärilised - ja ma ei ootagi seda. Mõnikord seisnebki reisi võlu spartalikkuses - tuba, kus on ainult voodi, mille madrats, linad ja padjad on ilmselt 30 aastat vanad.
Ma 27. aprill 2022 21:20
sain kunagi spartalikus hotellitoas sygelised...soovitan kogeda.
Ma-le 28. aprill 2022 07:31
Siis ei maksa ehk igas pinalis ööbida? Sama hinna eest saab ka ilma sügelisteta öömaja kui netis veidi kodutööd teha! Oled kuulnud, mis asi on "hotelli reiting"?