Ohtuleht.ee 20. aprill 2022 11:00

Tänase saate külaline Claudia Traumann räägib, kuidas tema kahenädalasest reisist sai hoopis kahe kuu pikkune. Kui esialgu puhati Dubais, siis hiljem suundus perekond Arubale, Curaçaole, Jamaicale ja viimaks Mehhikosse.

Claudia tunnistab, et kõik algas sellest, kui tema elukaaslane uuris, kas naine sooviks mõnda aega välismaal elada. Claudiale see mõte meeldis ning esiti mindi lihtsalt pikemaks ajaks reisima.

Kui tihti öeldakse, et Dubais pole liialt palju teha, siis Claudia on absoluutselt eriarvamusel – kahest nädalast võib isegi puudu jääda! Perekonna sekeldused algasid tegelikult juba Dubais, kui neil tuli keset ööd tuletõrjealarmi taustal kõrgest hoonest evakueeruda, bronhiidis olev laps kaenlas. Järgneval päeval leidis aga seevastu aset elumuutev sündmus.

Saates tuleb juttu veel näiteks sellest, kuidas New Yorgis lennukist maha jäädi (ja mida siis esimese asjana ette võeti), miks Aruba Claudia külmaks jättis, kohalikest petuskeemidest ning loomulikult sellest, kui palju tema pisitütar reisinud on – 12 kuu jooksul lausa 12 riiki!

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Kommentaarid  (3)

Sonnenbrille 27. aprill 2022 10:19
Eestlastel on millegipärast fotodel alati päikeseprillid ees , mulle ei ütle see inimene midagi , sest ma tema nägu ei nää ja seega ei teki mingit sidet .artikli ja lugeja ( mina ) vahel . Ühesõnaga , ei huvita .
igaühele oma 26. aprill 2022 11:40
Mõni käib tööl, et peret toita ning kasvõi Eesti Energiale oma töötasu anda. Teine lustib haige sülelaps kaenlas võõra raha eest mööda ilma ringi...
maxima kassapidaja 26. aprill 2022 13:30
ma ei saa isegi otepääle suusatama sõita
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS