Eesti uudised

„KARTSIN, ET SAAN KOLMANDA INSULDI!“ Naine ahastab: leidsin abikaasa kõrvalt võõra mehe! See viimne puhkepaik oli mõeldud mulle! (13)

LISA KOMMENTAAR

Urmas 23. aprill 2022 02:02
"Jõgi heidab Sirjele ette, et ta ajas toona asju kalmistuvahiga, – nii nagu üldiselt surnuaedades käib –, mitte temaga. „Siin on teisiti sellepärast, et kalmistuvaht ei saa hakkama asjadega,“ teatab Jõgi." Kelle palgal on kalmistuvaht? Millal toona? Kui kalmistuvaht ei saa tööga hakkama, siis tavaliselt selline töötaja vallandatakse. Miks seda ei ole tehtud? kalmistuvaht KOV palgal ja kalmistu kohta jagamise eest võtab raha kirik? Artikli poole peale jõudmisel kerisin üles tagasi, sest mõtlesin, et loen Andrus Kivirähu igareedest PL arvamust. Eksisin. Võimalik vaid Eestis!
no täitsa lõpp ikka! 22. aprill 2022 17:32
Mati lähedane(ilmselt elukaaslane)ütleb, et on nõus Mati hauast natuke maad loovutama Arne abikaasale Sirjele, kellele hauamaa kuulub---alleaa!!! T e m a (kes???) on nõus!Ja nimetab Sirje protesti "mauramiseks"!!! Mis inimesed! Ja see Sirje olla süüdi, sest maa olla harimata! Maa võib igal pool kalmistul olla "harimata", ega's sellepärast saa sinna matta ,keda tahad!
Krisha 22. aprill 2022 15:17
Uskumatu korralagedus. Pugeda palga suuruse taha, on lihtsalt nõme. Mul on vanaprouast südamest kahju.
Tõesti uskumatu! 22. aprill 2022 16:09
Pr.Agukasele pakutakse lahendust? Selle asemel et sugulasele pakkuda ümbermatmine? Mis tähendab, et kirik ei luba ümbermatmist? Ja et proual ei ole lepingut? Kirikõpetaja pole 10 a. jooksul suutnud Vigala rahvale teatada, et hauaplatsidele tuleb lepingud teha? Pannud kirikuseinale sellekohane teade või kuulutanud kantslist välja. Miks läks kalmistu valla alt kiriku alla? See on läbikukkunud haldusreformi üks järjekordne tagajärg- suur kokku koondamine . Kirikuõpetaja süüdistab kalmistuvahti, aga digisüsteemi ju kalmistuvaht ei tee? Pr.Agukas peab nüüd kohtu poole pöörduma.
Teeline 24. aprill 2022 17:21
Meil riigikirikut ei ole, aga papp pressib end KOV asju ajama, tahab riigilt raha saada ja mida rohkem, seda parem.
maamees 22. aprill 2022 13:07
Kuidassurnuaiavaht ei tea,kui mitu kohta on matmisplatsil välja antud.Sellise suhtumise juures võidakse matta ka keegi kogemata prügihunniku koha peale.Niipalju,kui minul on kogemusi olnud,on ikka surnuaiavahil ka surnuaial matmisplaanid paberil olemas.
Kas tõesti 22. aprill 2022 15:32
22 inimest+maamees ei ole lugenud kogu artiklit?? Süüdistate pealkirja järgi kalmistuvahti? Artiklis on sõnaselgelt kirjas, et kirikuõpetaja Jõgi oli see, kes andis kiirustades matmiskoha välja, ei kontrollinud matmisplatsi andmeid ei kirikuraamatust ega surnuaia matmisplaanilt, kus oli broneeritud kaks kohta abikaasadele. Surnuaiavaht oli selajal hoopis Tallinnas. Kirikuõpetaja süüdistab kalmistuvahti mille eest? Järelikult ei ole õpetaja oma ametikoha tasemel, kui ei suuda administratiivse tööga tegeleda.
22. aprill 2022 11:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Jälle üks 22. aprill 2022 15:35
uimane, kelle mälu on sassis. Tõesti on raske ette kujutada, et inimene ei saa isegi artikli pealkirjast aru, millest jutt käib, aga on kärme kommenteerima.
Matja 22. aprill 2022 10:01
Kui on kirjas, et kuulub 2 kohta sellele nimele, siis nii ka on. See, kes tegi valesti, matab ringi ja vabastab koha, mis talle ei kuulu. Mis siin nii väga arutada on!? Aru ma ei saa. Mis valesti, see uuesti!!!
Hauakaevaja 22. aprill 2022 13:41
Sinu jaoks on asi lihtne aga need võõra koha ärastajad on nii õhku täis, et anna minna. "„Aga sellepärast nüüd lamenti lüüa..." "Mati lähedane ütleb, et on nõus Mati hauast natuke maad loovutama, et Sirje saaks urniga oma abikaasa kõrvale sängitatud." Aga kui Sirje ei soovi urni minna? "...räägib lähedane, kelle jaoks ei tule ümbermatmine kõne alla." "Lahendusi otsitakse ja neid on ka Agukasele pakutud,“ seisab kantselei vastuses." Ehk siis naine loobugu oma platsikohast. "„Kirikuõpetaja ja hauakaevaja näitasid mulle 3. märtsil koha kätte. Mul polnud vahet." Kus häda peale tuleb, sinna laseb.
meie igapäevane elu algab seaduseloojast 22. aprill 2022 14:22
Ja läbiviijast. Kes maksis kellele, aga mida?
Tule Taevas Appi 22. aprill 2022 09:47
Jumal lahenda see,üks kõik kuidas ...
Mineja 22. aprill 2022 10:36
Ausalt öeldes,on seda segadust seal kalmistul ikka väga palju.Ja päris rumal olukord,et Vigala omad inimesed nüüd ei tea,et teine abikaasa alles elab ja maetakse oma mehe kõrvale.Nii tulebki ümbermatmine teha ja ongi õigus maa peal( all.