MÕTLES ÜMBER? Miks tegi Jan Palmer nüüd sammu, millesugust ta on varem korduvalt kritiseerinud?

Foto: Kollaaž (Airbus, Andres Putting / Ekspress Meedia, Tiit Blaat / Ekspress Meedia)
Ekvard Joakit 19. aprill 2022 16:36

Nordica tegi esmaspäeval teatavaks otsuse, millega pealtnäha korratakse viga, mis mängis olulist rolli ettevõtte eelkäija Estonian Airi pankrotis. Firma pressiesindaja Toomas Uibo aga ütleb sisuliselt välja, et seni veel riigile kuuluv lennundusettevõte ei plaanigi oma nime alt Tallinnast lendama ning pileteid müüma hakata, vaid keskendub hoopis teisele turusegmendile. Värske ärimudeli puhul vanad reeglid aga ei kehtivat.

Riiklik lennundusettevõte Nordic Aviation Group teatas esmaspäeval, et oma lennukiparki täiendatakse 180kohalise Airbus A320 lennukiga. Tegemist on Bombardier CRJ900 ning ATR72 kõrval nende kolmanda eri lennukitüübiga. Pressiteates märkis ettevõte, et lähema paari aasta jooksul soovitakse hankida vähemalt kümme A320 lennukit. Kentsakaks muudavad otsuse aga praeguse Regional Jeti (Nordic Aviation Groupi tütarettevõte – toim.) juhi Jan Palmeri aastatetagused väljaütlemised. Kui Palmeri toonaseid avaldusi uskuda, on Nordica otsuse näol tegemist sulaselge rumalusega.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

arusaamatu 20. aprill 2022 11:51
kas keegi kunagi lõpetab selle Eesti riigi raha tuulde lennutamise, huvitav kellele see tegevus on kasulik ja miks seda ümbritseb mingi salapära, kahju,et hr. Uibo on ennast selle supiga sidunud, tundub sümpaatne mees
. 20. aprill 2022 09:10
Miks vastavad ametiasutused/jõustruktuurid ei uuri selle Hr.Palmeri tegevusi süvitsi, jääb vaid fantaseerida. Mees viib juba teist korda riiklikku lennufirmat katastroofi suunas ja tal lastakse rahulikult edasi toimetada. Ilmselgelt seal üks mees üksinda ei toimeta ja ringkaitse on suur. Riiklik lennufirma, mis Eestist ei lenda ja Rootsis teenindab paari kahjumlikku Rootsi mõistes külaliini SAS-i alltöövõtjana aidates SAS-il pankrotti vältida. Võimalik ainult Eestimaal.

SISUTURUNDUS