ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Milliseid võtteid kasutatakse infosõjas avaliku arvamuse väänamiseks? (15)

LISA KOMMENTAAR

16. aprill 2022 15:44
Küsitluste tulemustega.
Kalle hillar 2. aprill 2022 20:49
Sama pilt oli Sumgaidis, Nahhitševanis ja teistes Karabahhi konfliktipiirkonna asulates,..... Stepanokerdis kaasa arvatud. Kusjuures taktika ei ole muutunud, täpselt sama käitumine vägede sisseviimisest kuini sõjategevuseni välja, mis praegu Ukrainas mis siis taga kaukaasias,....! Külade kaupa saadeti hingusele! Martuni ja Mardakert olid eriti hullud, seal ei lastud kedagi elusalt piirkonnast välja.
Mõmm karu 2. aprill 2022 20:46
Kui sõda ühel päeval läbi saab, siis kahjuks need noored sõdurid, kes selliseid kuritegusid praegu sooritavad, elavad meie kõrval edasi. Nad võivad vabalt olla meie pinginaabrid lennukis, kui sõidame tööreisile, olla meie kõrval hotellitoas perega puhkamas jne jne Kuidas sellises maailmas turvaliselt edasi elada.... Inmene, kes sõja ettekäändel tapab teise inimese on peale sõda kangelae omal maal ja nn vaba kodanik peale sanktsioone kogu maal. Mõelge sellele!
Lakkuja 2. aprill 2022 20:44
Kas tõesti pole maailmas jõudu kes peataks otsekohe need metslased okupandid venemaal??
2. aprill 2022 20:43
Saabub päev, kus punasel väljakul, Kremli varemetes ulub tuul ja marutõbised koerad tõstavad mauseleomi seina vast jalga. Häving okupantidele
Vot nii putja toetaja 2. aprill 2022 20:34
Kui Eestis elav venelane tahab oma püha pidada 9 mail,Mingu marssigu Venemaale ja jäägugi sinna,selliseid polegi siia vaja.
🤨 2. aprill 2022 20:19
Siis hakkab kodusõda ja puhastame oma maa venelastest, hull lugu! Mine tähista oma krdi okupatsiooni teisel pool idapiiri
Vladimir 2. aprill 2022 20:02
Ma otseselt ei ole eestis venelaste midagi??, Kui naad on putja toetajad siis absoluutselt ei taheta teid eestise üldse, sest tee olete eesti riigile ohtlikud, need eestis elavad venelased teevad viha ja vaenu meile ühiskonnas ainult ja tekitavad kodu sõda meile?? Seda meie loomulikult ei taha oma eesti maale? Eestis elavad venelased minge venemaale ja sõdige seal putiniga edasi??

Arkadi 2. aprill 2022 19:56
Venelased on nii naiivnesed et usuvad oma head putinit nii väga?? Kui hea ta on meile venemaal?? Me armastame seda putinit nii väga, eestis elavad venelased kui teie oma putinit nii väga pooldate, Teie võite lahkuda hea meelega venemaale et küll ta annab oma putja toetetajale kulla pada ja raha, Järelikult need eestis elavad putini toetajad ei ole silmi veel lahti teinud veel putini suhtes et tõde tulematta neile veel, eestis elav venelane kui saa ei suuda eestis elada meie reeglite järgi, võit lahkuda venemaale et elage seal putini režiimi järgi ja stalini aja järgi edasi??
🤬😠😡 2. aprill 2022 19:15
Putini toetajad minge venemaale ära, Küll Putja toidab, venemaal ju ei saa kriisi olla,sest seal taevas sinisem ja rohi rohelisem
🤬😡😡 2. aprill 2022 19:03
Venelased Minge venemaale ja tähistage seal oma püha 9 mail?? Eestis elavad venelased on Eestis ohtlikud ja eriti eestlasele, need putja venelased õhutavad viha ja vaenu Eestis ainult??
Vladimir 2. aprill 2022 18:59
Putja toetajad tead minge oma Venemaale ära kui tee armastate seda venemaad nii väga, eestis elavad venelased teie koht pole elada Eestis, Minge oma putini juurde olge seal putini marionettid ja orjad, Eesti vabariik ei ole mingi venemaa riik , see eesti eestlaste kodu??
Kalle 2. aprill 2022 18:56
loogika ongi selles, et eestlastel kõrini neist punase lipu lehvitajatest. Aitab küll.
Mati 2. aprill 2022 18:54
Mine marsi venemaale ära putja toetajad, mida tee vahite siin Eestis veel, kui teile see venemaa meeldib aga miks tee ei lahku siis ära putini juurde,? Miks Eestis vahite veel et hakkage minema, kui tee nii väga venemaad kiidate et minge ära sinna siis
Hea ülevaate saab Venemaa riigimeediast 2. aprill 2022 12:00
Kõiks asjad ümber pöörata ja ongi selge pilt.