Eesti uudised

VAESED JÄÄVAD ABITA?! Erakliinikud tõmbavad meedikuid kui magnetiga! Haiglajuht Popov: „Erapraksisest tulijad küsivad suuremat palka kui linnapea, peaminister või president!“ (9)

LISA KOMMENTAAR

arvaja 14. märts 2022 19:21
see ikka kliinikumi probleem , kes ei tea mida tohutu kasumiga peale hakata , aga palka ei raatsi maksta. Lugege ajakirjandusesest nende raviasutuste mitmemiljonilistest kasumitest.
Lihtsalt mõte. 14. märts 2022 09:03
No varsti õdesid, arste nii, et vähe pole. Kõik ugrid pole kindlasti mustatöölised kes siia jõuavad. Kui on autojuhte, laudatöölisi on ka meditsiinilise haridusega. Enamus kindlasti ei plaani tagasi minna.
virke 13. märts 2022 13:07
Praegu on kõik nii meditsiini kui teised avaliku teenuste asutused ja firmad suunatud Ukraina pagulaste aitamisele ja nende tööle rakendamisest, samuti neile majutuse andmisest,sest see müüb. Miks keegi ei osuta abi ega mõtle meie oma inimeste peale. Kui julgesin põõrduda oma inimeste olukorra ja nende aitamise küsimuses, sain üpris julma ja negatiivse vastuse.Meil siin Eestis elavate ja nende toimetulekust ei taha keegi isegi midagi kuulda sh. paljude nende inimeste sugulased. Kas keegi oskab ja on võimeline rääkima oma puudega inimeste aitamisest ja nende saatusest,
Toomas 12. märts 2022 23:52
Minu õde, kes töötab ühes Tartu haiglas medõena, on just selle dilemma ees. Ta on hinnatud spetsialist, kes on lõpetanud kaks täiendõpet, aga palka saab ikka alla Eesti keskmise. Ja nüüd sai just pakkumise ühte erakliinikusse üle kahe korra suurema palgaga. Käiks viis päeva nädalas tööl ilma mingite ületundide ja öövahetusteta. Ja ikkagi ta senini kõhkleb, kuna senine kollektiiv ja töö on väga südamelähedased ja harjunud.
12. märts 2022 17:49
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Ot 12. märts 2022 20:13
Ennem ikka mingu õppima. Nagu mujal arenenud riikides. Näiteks Norra, Soome. Ka keel olgu selge. Keeleõpe ja praktika kohapeal haigetega suhtlemises. Palk olgu normaalne. Soome oma sobib. Õele 17E tund ja hooldajale 14E tund. Paberid vaja korda ja koolilõputunnistus on korreltselt notaris tõestatud. Kui keel selge ja paberid korras. Siis tööle.
Aadu 12. märts 2022 15:18
Lasid siis vaksineerimata töölised lahti.
Perevend 12. märts 2022 11:55
Arkadi darling, sa oled ka varem õelnud ,et inimesed ei taha enam tööd teha...Aga sa jätad ütlemata "nad ei taha töötada selle palga eest". Valitsuspartei liikmena hakka probleemiga tegelema mitte tagajärjega.

Patsient. 12. märts 2022 10:51
Käisin Tartus Kliinikumis kirurgi juures tasulises ja sealne kirurg sõnas:me pole autoremondi töökoda,et tulete siia ja saate terveks.Kõik,head aega.
Valuvaigistitite spetsialistid 14. märts 2022 09:40
Ei tehta inimest terveks kuskil meditsiinisysteemis. Aga raha kysivad oma mõttetu tegevuse eest nii, et vähe pole