ÄRIMEES, KES KAOTAS KÕIK: Teemu Vasankari mõisteti kuriteos süüdi ja ta oli kaotanud kogu oma väärikuse, paraku otsustas ta võtta endaga teise ilma kaasa ka noore naise, kellel võinuks olla kõik alles ees.

Foto: Kollaaž (2x erakogu)
Risto Berendson, Nils Niitra 7. veebruar 2022 20:38

„Ta on läinud täitsa hulluks!“ kurtis läinud teisipäeval koos Teemu Vasankariga surnult leitud Hanna-Maria Sell 18. jaanuaril teda restorani kutsunud sõbrannale. „Ma ei saanud tulla, sest Teemu jälgib kogu aeg, kus ma olen ja mida teen.“ Paraku ei õnnestunudki 23aastasel naisel end 52aastasest kirju taustaga soomlasest lahti rebida. Traagilise loo algust võib aga otsida Hanna-Maria lapsepõlvest.

Niisiis tappis Vasankari vanalinna korteris püstolilaskudega kõigepealt Hanna-Maria ja seejärel iseenda. Kogu see lugu võiks kuuluda 1990. aastate algusesse, mitte käesoleva sajandi kolmandasse kümnendisse – kaunis eesti modell ja temast kaks korda vanem soome ärimees, kelle ärisid ümbritseb tegelikkuses uduloor. See võib olla üks neist juhtumitest, kus kontrolliva iseloomuga mees peab naist enda omandiks sel määral, et viib ta endaga hauda kaasa.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99