Lingerie Outlet 28. jaanuar 2022 23:01

LINGERIE OUTLET on loodud just sinule, kui sa hindad LUKSUST ning KVALITEETI ÕIGLASE hinnaga. Ilus aluspesu paneb iga naise tundma oma kehas kõige erilisemana nii seesmiselt, kui väliselt. Meie eesmärk on teha nii, et iga naine tunneks end enesekindlalt ja võluvalt. Pakume sulle naiste pesu, bikiine ning ööriideid Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus.

LINGERIE OUTLETIST leiad MAAILMAKUULSAID KAUBAMÄRKE soodsaima hinnaga kogu Euroopas! Meie pakutavas valikus on tuntud moeloojate disainitud tooteid maailma erinevatest nurkadest:

Livera, Passionata, Sapph, Triumph, Chantelle, Lisca, Esprit, Black Spades, Brunotti, DKNY, SHOCK Absorber, Shiwi, Dyanne, Beachlife, EDC, Femilet, Darjeeling, Felina, Rosa Faia, After Eden, Anita.

Meie ettevõtte põhimõtteks on kvaliteet ja kliendikesksus. Oleme pühendunud turgude juurdehindluse vähendamisele ning just selle tõttu pakume PARIMA HINNA GARANTIID KOGU EUROOPA LIIDUS. Seega, kui leiad sama toote mujal odavama hinnaga, siis tuleme hinnas samale tasemele! Iga klient koos oma soovidega on meie jaoks ainulaadne ning iga kliendi rahulolu on meie eesmärk number üks!

Oleme kaua mõelnud, kuidas tagada õiglaste hindadega kauplemine. Nagu me kõik teame, toimib majandus kolme kasti süsteemil. Tootja, ladu ja tarbija. Iga tooteliin vajab eluspüsimiseks raha.

Oled sa mõelnud, kuidas aga valmib poodides lõpuhind?

See on süsteem 30, 40, 30, mis tähendab, et toote valmistamisele kulub 30% hinnast, ladudes hoiustamisel lisandub 40% ja tarbijatele müümisel lisandub veel 30% hinnast.

Kokkuvõtvalt maksab tarbija 70% rohkem kui toote valmistamine maksma läks.

LINGERIE OUTLET toob aga kliendini tooted otse laost ning vähendab seeläbi tarbijahinda pea 70% ulatuses.

Just seetõttu on meie pood eriline! Sa maksad selle eest, mida saad!

Parim kvaliteet, parim bränd ja 0 lisakulu.

Vajadusel aitame alati valida kliendil parima suuruse ning pakume vahetuse võimalust, kui üks või teine mudel ei peaks sobima.

Tule ja ole koos meiega sellel teekonnal ning aita luua maailm, mis väärtustab sinu aega ja raha saamaks sama asja kordades odavamalt.

Meie tootevalikust leiab 40 erinevat suurust rinnahoidjate korvidele A-H, bikiine, ööriideid ja vabaaja rõivaid jne.

Tule külasta meie lehte www.lingerieoutlet.ee