Sokisahtel 1. veebruar 2022 10:55

Sokisahtlis ootab sind uhiuus sõbrapäeva kollektsioon vahvate ja romantiliste toodetega. Lilled närtsivad ja šokolaadikommid saavad kiirelt otsa, sokid aga jäävad kinkijat meenutama veel pikaks ajaks!

Mr. Right hõbeniidiga sokkidega saad oma Härra Õigele kasvõi sõnadeta öelda, et sinu tunded tema vastu on täpselt nii kuumad! Sokkide antibakteriaalsed omadused hoiavad ära ka  kohtingu ärevusest tuleneva higilõhna! Email armastuskirjadega ümbrikest küll päris armastuskirju ei leia, kuid vahepeal on tunded nii suured, et sõnad lähevad peas sassi ja pika kirja sisse ei mahugi. Seo sokkidele ilus lips külge ja ongi romantiline kingitus su kallimale sõbrapäevaks olemas!

Punaste täpiliste Täitsa Sooda sokkidega on armastus ajatu! Oled kallima järgi täitsa sooda? Olgu armastus alles värske või juba küpses eas, Täitsa Sooda sobib jalga alati! Kokkusobivad Candy sokid meestele ja naistele klapivad hästi paarikestele, kes kleepunud kokku nagu kaks pulgakommi. Mustad mehele ja punased naisele, nad täiendavad üksteist nii magusasti! 

Buzz mesilastega sokkide valikust leiad lisaks sokipaaridele ka kinkekomplekti väikesele perele, kus kinkekarbis on meeste, naiste ja laste suuruses mesilastega sokid. Pane endale kokku komplekt täpselt nii paljudest sokipaaridest kui sul peres liikmeid, jalasuurusele alates pisikesest 23 kuni 48! Ühesuguste sokkidega pere hoiab kokku!

Tähistad Valentinipäeva koos sõpradega? Foxy Love sokkidega on tervel peorahval süda ja jalad soojad, ehk tärkavad romantilised tunded ka su sõprade vahel? Nalja ja rõõmu toovad kaelkirjakuga sokid sõnumiga „Parim sõber“, et Valentinipäev lisaks armunutele ka sõprade päralt oleks. Peame meeles oma sõpru ja lähedasi, et keegi ei tunneks end sõbrapäeval üksikuna!

Lisaks sokipaaridele leiad Sokisahtlist sõbrapäevaks juba kokku pandud komplekte, kus polegi vaja muud teha, kui küpsetada kooki ja haarata tore kingitus kaasa!

Tutvu Sokisahtli sõbrapäeva valikuga e-poes või Sokisahtli poodides!