SURM VÕI ELU? Üldiselt katab reisil olles kindlustus operatsioonikulud, välja arvatud mõnel harval juhul.Foto: Küllike Rooväli
Laura Saks, Asso Ladva 17. jaanuar 2022 20:55

„BTA sai info Tõnu Raadiku terviserikke kohta juba neljapäeval. Samal päeval osutati patsiendile elupäästvat arstiabi, tehti esimene operatsioon ja BTA sai selle eest ka kenasti arved. Sugugi mitte väikesed, suurusjärk on sama, millest on juttu seoses annetuskampaaniaga,“ lükkab BTA kahjukäsitluse osakonna juhataja Jevgeni Maksin tagasi süüdistused, justkui oleks BTA kindlustusandjana jätnud oma kliendi surema.

Jevgeni Maksini jutu järgi läks asi lappama sellest hetkest, mil selgus, et Tõnu Raadikule on vaja teist operatsiooni. Just selle tarbeks algatas kindlustatu kasutütar korjanduse, enne kui ametlikud protsessid jõudsid päris lõpuni käia. Annetuste raha koguti öösel vastu laupäeva, positiivne otsus hüvitamiseks tehti laupäeva varahommikul. Seega jõudsid enne teist operatsiooni vajaliku rahastuse tagada nii annetajad kui ka kindlustusfirma.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (15)

Mõttetu kindlustus 18. jaanuar 2022 15:53
Mis on üldse kindlustustest tolku? Mitte midagi! Olen neis absoluutselt pettunud. Maksin ja maksin, kuid ikka leiti mingi väike lõik, mis oli nii peidus et ei ole nähtavgi.. Ja ma ei ole saanud abi neilt.
arutlen 18. jaanuar 2022 15:44
eriti tark tegu oli sellise tervisega reisida teiselepoole maakera, kas pole veits riskantne ettevõtmine
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS