ENERGIAKRIISI MÕJU: Kaja Kallase ja Jüri Ratase suhtluses on nüüd märksa rohkem pingeid, kui aasta eest koalitsioonilepingut allkirjastades (pildil).

Foto: Robin Roots
Marvel Riik 17. jaanuar 2022 15:39

Keskerakonna fraktsiooni esimehe Jaanus Karilaiu sõnul ei saavutatud esmaspäeval koalitsiooninõukogus kokkulepet energiahindade lisaabipaketis. Karilaid nimetas üheks takistuseks praegust meediapilti, milles domineerib peaminister Kaja Kallase vabandamine Keskerakonna ja selle esimehe Jüri Ratase ees.

Peaminister Kaja Kallas vabandas täna hommikupoolikul Keskerakonna fraktsiooni koosolekul, kus ta tutvustas enda seisukohti energiahindade kompenseerimises. Õhtulehele on viidatud, et koosoleku algus oli Keskerakonna ruumides emotsionaalne. Muu hulgas lahati inimsuhteid ning kaardistati, kas keegi on kellegi peale solvunud. Kõige juures palus Kaja Kallas Keskerakonnalt ja selle esimehelt vabandust, et oli liiga järsult öelnud „ei“ koalitsioonipartneri eelmise nädala ettepanekutele, millega nähti võimalusi kompenseerida energiahindade tõuse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (39)

18. jaanuar 2022 07:40
Just praegu räägib kulduu ekrelane,kuidas saaks kõike kiiresti teha,aga valitsus ei tee.Nemad teavad täpselt,aga neid ei kuulata.Oh neid ekrelasi küll.Targadnagutarepõrsad,kuigikäivadnurkasi..le.
Solvumine pole mingi lahendus. 18. jaanuar 2022 07:21
Jüri Ratasel pole sugugi alust solvunut mängida.Tema on olnud kahe eelneva valitsuse peaminister ja tal peaks hästi meeles olema ka riigi rahaline seis siis.Tarvis on ikka koostööd teha ja kõiki plusse ja miinuseid arvestada ja arutada.Ta on pigem võtnud peaministrit kiritisseriva hoiaku.Aga kui ta ise oleks praegust peaminister,arvab ta siis,et ei oleks meil neid kriise,mis praegust meie riigis on ja isegi üle maailma on.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS