Jaanus Karilaid.

Foto: Tiina Kõrtsini
Marvel Riik 17. jaanuar 2022 12:14

Keskerakonna fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid ütles, et valitsuspartnerilt Reformierakonnalt oodatakse vastuseid Keskerakonna ettepanekutele, mis leevendaksid toimetulekut energiakriisis. Karilaid täpsustas, et erakonna prioriteediks on praegu aidata eeskätt kodutarbijaid. Samas tõi ta välja, et erakondade esimehed peavad suutma tegutseda kriisides palju kiiremini.

Karilaid ütles pärast fraktsiooni koosolekut ajakirjanikele, et Keskerakonna rahvasaadikud pole rahul peaminister Kaja Kallase selgitustega, et energiakriisis lisasammude tegemiseks on vaja veel aega ja analüüsi, et näha, kas olemasolevad meetmed aitavad. Alles seejärel saavat Kallase sõnul vaadata, kas midagi tuleks muuta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

Eesti energi kasum tuleb kompenseerimisele ära kasutada. 17. jaanuar 2022 14:22
Ei ole süüdi keskerakond,ega reformierakond,samuti opositsiooni erakonnad.Vaadata tuleb ikka eesti energia ja elektrilevi tegemisis.Läksid pörsile mängima ja nüüd on tagajärjed käes.Justkui hasartmängurid juba.Ainult vahe on selles,et elanikud maksavad nüüd kõik nende mängud kinni ja siis mängijad teenivad ka veel üüratut kasumit.
ma arvan 17. jaanuar 2022 13:48
et võimuihas keski tagumik tehakse kirjuks ülbe reformi poolt , andke puudlile korralik kittel
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS