Eesti uudised

KÜMME AASTAT VASTUSEISU! Õismäelased protestivad: meie korterite hind langeb, kui järvevaate ette ehitatakse uued majad (4)

Stass Kuznetsov, 14. jaanuar 2022 19:00
SENISED MAJAD: Järveotsa tee 13 korteriühistu esimehe Vladimir Mišalagini sõnul on probleem uue arendusega kestnud 2012. aastast.Foto: Stass Kuznetsov

„Olen äärmiselt pettunud, et inimesed ei saa kuidagi hakkama ja allkirjade kogumine on täiesti mõttetu,“ kirjeldab tallinlane oma nördimust seoses plaanitava kõrghoone ehitamisega tema Õismäel asuva kortermaja ette. Uurisime konflikti, mis kestab juba kümnendat aastat.

Õismäel Järveotsa tee 13 elavale Mariale teeb muret ehitusprojekt, mis võib mõjutada elukvaliteeti nende hubases sisehoovis. „Ükskõik, kui palju kaebasime, kogusime avaldusele allkirju mitme maja peale. Siiski eirasid nad meie taotlusi ja ehitavad pilvelõhkujat otse naabermajade ette,“ räägib neiu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.12.2021
MA TAHAN OMA RAHA TAGASI! Tallinlane on ligi kaks aastat Moskva hotelliga maid jaganud
04.10.2021
UUS SÕIDUTEE TEKITAB PAHAMEELT! Vastsete ridaelamute elanikud kurdavad: „Meie majad jäävad auku! Kui seisate aia ääres, on pea teel seisva auto rataste tasemel.“