Sisuturundus

KIIRE JA EFEKTIIVNE! Victor kaotas lühikese aja jooksul dieediga 16 kilogrammi! 

Stockholm Diet, 13. jaanuar 2022 09:00

Pole saladus, et pea iga kolmas eestlane on ülekaaluline. Et teada saada, milline näeb välja kuulus Stockholmi dieet ning kas üldse on võimalik nii lühikese aja jooksul kergesti ja kiiresti kaalu langetada, palusime Victoril seda oma nahal proovida. Viktor Khrustalev on saavutatud tulemuse üle endiselt üllatunud. Ta kaotas kiiresti ja ilma erilise vaevata 16 kilogrammi!

Loe intervjuud Viktoriga ja saa teada, kuidas saab lihtsalt ja kiiresti lisakilosid kaotada.

Millised on teie eelmised salenemise kogemused?

Ma polnud kunagi järginud ühtegi dieeti. Olen vanakooli mees, kes pole seni sellistesse asjadesse uskunud ja seda ei tohiks üldse öelda, kuid uskusin, et kõik dieedid ja söögi valik on rohkem mõeldud naistele ning mehed peaksid sööma kõike. Selle filosoofia abil leidsid lisakilod mind üsna lihtsalt.

Rääkige meile - kuidas otsustasite salenema hakata?

Saate õppida oma välimusega elama, sest ülekaalulisus ei tekki hetkega. Panete seda tähele, kui vaatate vanemaid fotosid või kuulete seda tõeliselt sõbralt, kellega te pole paar aastat kohtunud. Mõne aja pärast pole see enam ainult kaalu küsimus. Veendusin oma nahal, et väga kiiresti tekivad terviseprobleemid. Tekkis probleeme vererõhuga ja sageli kannatasin peavalude käes.

Miks valisite Stockholmi dieedi?

Olin kuulnud Stockholmi dieedist ja näinud Internetis pealkirju, kuid ma ei uskunud kunagi, et see dieet võib minu probleemid lahendada, mistõttu ma ei pööranud sellele suurt tähelepanu. Siis hakkas minu ämm ootamatult järgima Stockholmi dieeti. Tema tulemused ja tagasiside ei saanud jääda märkamatuks. Ma nägin, kuidas ta oli iga kord, kui kohtusime, muutunud ning ta oli vaimustuses oma heaolust ja heast tervisest. Ma ei ole inimene, kes usub reklaamidesse ja jookseb kohe poodi, kuid sel juhul oli mul silme ees usaldusväärne tulemus. Sellega oli natukene seotud ka kangekaelsust - kui mu ämm suudab seda nii lihtsalt teha, kas ma peaksin alla jääma? Selgus, et suudan ja kuidas veel!

Klõpsake siin - StockholmDiet.com - tervislik toit ja ilus figuur kodust lahkumata!

Kuidas toimus plaani järgmine?

Tegin veebisaidil testi ja sain tulemused ning võimaluse valida, millal alustan dieediga. Keegi ei küsinud minult midagi muud kui selgelt kirjutatud juhiste järgimist. Sain hõlpsalt osta vajalikke tooteid ükskõik millisest poest ja minu üllatuseks, õigesti toitudes, hoidsin raha kokku. Suure huviga ronisin igal hommikul kaaludele ja tulemused olid tõesti uskumatud - esimese nädalaga kaotasin iga päev umbes kilogrammi.

Ma ei suutnud seda uskuda, sest päevad möödusid tavaliselt, ei olnud tunnet nagu oleksin terve päeva pidanud elama mõne porgandi ja salati pealt - minu koostatud toitumiskavas olid hõlpsasti koostatavad ja maitsvad retseptid, tundsin kogu aeg, et kõht on täis. Toit on üks elu naudinguid, ma ei pea seda üldse proovima keelata ja tunnistan, et just see takistas mul dieedi alustamist. Ma soovitaksin isegi mitte nimetada Stockholmi dieeti „dieediks“, kuna see sõna võib paljusid eemale peletada, see on lihtsalt maitsev retsept, mille kogenud spetsialistid on hoolikalt valinud ja annab seetõttu tulemusi. Olen näinud, kuidas mu tuttavad soovivad kaotada liigsed kilod ja jõusaalis higistavad, kuid tulemusi pole. Kõik on üllatunud, kui ütlen, et saavutasin oma kaalu ilma jõusaali abita.

Muidugi on peamine ja kõige märgatavam muudatus see, mida peeglist näen. Hea välimus lubab olla enesekindlam igas olukorras, ükskõik kui imelik see minu aastates kõlab. Kuid see, mida keegi väljastpoolt öelda ei saa, on tervise paranemine - mul on suurepärane enesetunne, mu vererõhk on normaliseerunud ja peavalud on kadunud, millele ma ei leidnud selgitust. Me ei ole nooremad, kuid järgides selles programmis mõnda lihtsat näpunäidet, on mul tunne, et ma pole kaotanud mitte ainult 16 kilogrammi, vaid ka 16 aastat nooremaks muutunud ja passis olevad numbrid on jälle lihtsalt numbrid. Päevad on muutunud pikemaks ja enam pole tunnet, et midagi ei saa teha või ei viitsi teha.

Mida soovitaksite teistele inimestele, kes üritavad kaalust alla võtta?

Salenemine on võimalik! Peate lihtsalt mõistma, kuidas seda õigesti teha. Ümberringi vaadates tundub mulle, et paljudel inimestel on praegu kaaluga probleeme ja neid, kes üritavad sellega elada, nendest pole puudust. Valige oma eesmärkide saavutamiseks tõestatud nõustajad. See võib alguses kõlada nii keeruline - pead oma elustiili muutma, kuid kui hakkad järgima Stockholmi dietoloogide nõuandeid, selgub, et muutus on väga väike, kuid väga märkimisväärne. Just see oli minu jaoks nii suur üllatus - tulemus ja kui lihtne see oli. See oli ka põhjus miks nõustusin ka oma kogemusi teiste inspireerimiseks jagada.