SOBIB, EI SOBI? Keskkonnaminister soovib head uut aastat surnud kalaga, mis kriibib keskkonnaaktivistide silma.

Foto: Erki Savisaare Facebook
Laura Saks 9. jaanuar 2022 09:46

„Selle aasta esimene kala on käes. Soovin kõigile edukat uut aastat!“ tervitab keskkonnaminister Erki Savisaar oma Facebooki lehel. Fotol purakas haug. Ometi leiavad loomakaitsjad, et nõnda pole sugugi sobilik uut aastat soovida. Mida ütleb selle peale ministrihärra ise?

Erakonna Eestimaa Rohelised liige ja keskkonnaaktivist Piret Räni kirjutab Facebookis, et on nukker, kui keskkonnaminister proovib sind rõõmustada teatega, et tappis looma. Postituse all jätkub arutelu, mis teguviisi sugugi ei toeta. Samas leiavad paljud kommenteerijad vastupidiselt, et kalapüügis pole midagi halba.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (40)

Marutõbine 10. jaanuar 2022 13:06
Kas kõigile Õhtulehe ajakirjanikele on millegi vastu protestijad kohe MARUS. Äkki on ajakirjanikud ise marus ja reageerivad üle ( vähemalt sõnades ). Aga ega muidu klikke ei kogu!
loomakaitsjad... 10. jaanuar 2022 12:09
Loomakaitsjad võiksid oma energia siiski päris probleemidele pühendada, mitte lollusi välja mõelda. Muidugi - amet seab teinekord ka absurdseid kirjutamata reegleid, aga kas tasub igast pisikesest apsakast skandaali kiskuda? Ei poseeri ta ju tapetud armsa metskitsega või hoople Aafrika loomade tapmisega nagu Reiljan kunagi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS