Foto: TEET MALSROOS
Adik Levin, meditsiiniteaduste doktor 3. jaanuar 2022 22:28

Hiljuti tutvustas ERR doktor Jaanus Pikani uut ideed, et hakatakse taastama kogukondlikke haiglaid, kus perearstid hakkavad ravima kroonilisi haigeid. Loomulikult on vaja sel juhul perearste juurde koolitada ja õpetada, et nad oleksid suutelised neid haigeid ravima. See uuendus tekitas minus väga vastakaid tundeid.

Enne kui hakkan lahkama meie tervishoiu korraldusesüsteemi, tahaks öelda, et XXI sajandi teisel kümnendil peaks eristama tõenduspõhise meditsiiniteaduse saavutuste arengut ja tervishoiu korraldust. Antud juhul tahaks rääkida ainult meie kaasaegsest tervishoiukorraldusest, mis on ju tegelikult pankroti äärel.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (4)

Oravast Reformija 4. jaanuar 2022 14:03
Kõik endine tuleb lammutada !? Võtame õppusi Rootsist, Saksast ja teistelt kuigi endal töötas paremini, sülitame vanasse kaevu endil pole uut alustatudki ! Tervisoiu reform, Haridus ja Haldus reformid kõik nõnda vildakad, kuhu jõuame ?!?
invaliid 4. jaanuar 2022 09:35
nõukaaegne meditsiin HOOLIS inimestest
Huvitav 7. jaanuar 2022 17:49
Ma olen ikka siini nii arusaanud, et inimesed hoolivad inimestest. Meditsiin on vahend, mida inimesed kasutavad. Või oli see mingi eriline meditsiin, mis ilma inimeseta hoolis ?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS