Foto on illustratiivne.

Foto: Maria Kilk
Ohtuleht.ee 30. detsember 2021 08:51

Kolmapäeval kell 18.07 teatati raskest liiklusõnnetusest Järva maakonnas Korba külas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa mnt 78. km, kus põrkasid kokku kaks sõiduautot. Ühte autot juhtinud mees sai avariis paraku sedavõrd raskelt viga, et meedikutel ei õnnestunud haiglas tema elu päästa.

Esialgse info kohaselt kaldus sõiduauto Volkswagen hetkel teadmata põhjusel vastassuunavööndise ning põrkas kokku seal vastu tulnud sõiduautoga Subaru. Volkswagenit juhtinud 50aastane mees viidi haiglasse, kus meedikutel kahjuks tema elu päästa ei õnnestunud ning ta suri eile õhtul. Kiirabi viis haiglasse ka Subarut juhtinud 50aastase mehe, kellel seal vigastusi ei tuvastatud ning mees lasti koju. Rohkem inimesi õnnetuse hetkel autodes ei olnud.

Paide politseijaoskonna välijuht Heigo Tamsalu rääkis, et vastassuunda kaldunud Volkswagenil olid ees naastrehvid ning taga lamellrehvid. „Selline kombinatsioon, kus autol on ees naast- ja taga lamellrehvid, ei ole liikluses lubatud, sest erinevate rehvitüüpide kasutamine muudab auto juhitavuse oluliselt halvemaks. Paraku oli esialgse info kohaselt Volkswageni juhil õnnetuse hetkel lahti ka turvavöö, mis oleks nõuetekohaselt kinnitatuna vähendanud oluliselt vigastuste raskust,“ ütles Tamsalu.

Sel aastal on Eestis liiklusõnnetustes hukkunud 54 inimest, neist kolm Järvamaal.

Raske avarii kõigi täpsemate üksikasjade selgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust.

Kommentaarid  (9)

Urmas 30. detsember 2021 12:41
"Kiirabi viis haiglasse ka Subarut juhtinud 50aastase mehe, kellel seal vigastusi ei tuvastatud ning mees lasti koju. Rohkem inimesi õnnetuse hetkel autodes ei olnud." Kas natuke lihtsamalt ja korrektsemas eesti keeles ei oleks võimalik kirjutada? Seal vigastusi ei tuvastatud. Äkki lihtsamalt, et vigastusi ei tuvastatud? Kas haiglast lastakse välja? Äkki ikka, et lubati koju?
Martin 30. detsember 2021 12:53
URMAS ära targuta, kui kirjutatu ei meeldi, siis sulge artikkel ja ära loe
Urmas to Martin 30. detsember 2021 15:55
ja kuidas peaks Urmas ilma artiklit lugemata teada saama, et kirjutatu ei meeldi? Palun õpeta!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS