KAKS VIIENDIKKU KLIENTIDEST UKSE TAGA: Spordiklubid peavad külastajatelt nõudma koroonapassi. Seepärast ei tohi seaduskuulekad klubid sisse lasta 40 protsenti Eesti elanikest.

Foto: Hannes Dreimanis
Asso Ladva 30. detsember 2021 08:42

„Vastuse koostamine võtab aega 42 päeva ja see saadetakse päev enne jõule kultuuriministeeriumist ainult MyFitnessile, kuigi esmane kiri oli saadetud terve sektori poolt. Vastusest loen välja, et MyFitness oli aastal 2019 väga tubli, pange samamoodi edasi, aitäh teile, et olete hea taristu teinud,“ selgitab spordiklubi MyFitness juhatuse esimees Erkki Torn, miks vahetult pärast pühi laekus peaministrile spordiklubidelt emotsionaalne murekiri.

Tosina suurema spordiklubi juhtide allkirjastatud kirjas heidetakse peaministrile ette, et kuigi ta on nimetanud ennast empaatiliseks inimeseks, siis spordiklubide murele ei ole pooleteise kuu jooksul reageerinud. Klubid nimetavad südantlõhestavaks olukorda, kus valitsus peab tervisesporti meelelahutuseks ning majanduslik olukord sunnib klubisid uksi sulgema ja inimesi koondama.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad