Keto dieet 20. jaanuar 2022 16:12

Mis puutub populaarsetesse kaalulangetusmeetoditesse, siis keto dieet on tulnud selleks, et jääda. Just keto kaalulangetamise edulood on üks suurimaid põhjuseid, miks see moedieedi staatuse ületab. Kui sammud kaalulangetamise teekonnal, oled seda tõenäoliselt oma sotsiaalmeedia voos sõprade, pere või töökaaslaste kaudu kohanud.

Ükskõik, kas valid laisa keto või traditsioonilise keto, on see meeldivalt suure rasvasisaldusega ja madala süsivesikusisaldusega dieet.

Juhtivate tervise- ja heaoluekspertide uuringute kohaselt on just Keto dieet kehakuju ja kaalu parandamise parim lahendus.

Ei mingit näljutamist, tühja kõhu tunnet ega rasva kogunemist… See kõik on võimalik! Keto dieet lubab sul nautida lemmiksööke, kaalu kaotada ning tunda end energiliselt.

Siin on vaid väike nimekiri tõeliselt inspireerivatest keto dieedi edulugudest:

45-aastane Emma oli kaotanud oma usu saavutada sale keha, sest kõik tema senised katsed olid ebaõnnestunud. Õnneks avastas ta enda jaoks imetoote Certified Keto Diet. Programmi abiga kaotas ta väga lühikese aja jooksul 15 kg. Emma sõnul oli kõige raskem alustamine ja programmi uskumine. Pärast esimeste tulemuste nägemist ei tulnud tal loobumine mõttessegi.

„Sarnaselt paljudele teistele naistele olin teinud trenni raskustega ja piinanud ennast väga äärmuslike dieetidega. Loomulikult ei saavutanud ma soovitud tulemusi.
See toitumiskava põletab rasva ja vähendab kehas vedelikupeetust. Tänu minu isikupärastatud Keto-plaanile on mu keha positiivselt muutunud ja mu enesetunne on paranenud.

Lühidalt öeldes kaotasin 15 lisakilo väga lühikese aja jooksul ning hakkasin number 44 riiete asemel kandma number 38 riideid ehk XL-suurusest tuli mul minna S-suurusele! Ma ei tunne näljatunnet, energiat on rohkem ja enesetunne paraneb väga kiiresti! Tänu sellele meetodile olen alustanud oma elu uuelt lehelt, tundes end paremini kui kunagi varem.

Vaadake palun peeglisse. Kui sulle ei meeldi peeglis olev vaatepilt, siis on õige aeg alustamiseks! Mitte homme, järgmisel nädalal või jaanuaris. Alusta täna! Kõige raskem on alustamine! Just seetõttu tuleb proovida koheselt Certified Keto Dieti. Alusta oma unistuste figuuri saavutamisega!”

Mairit on kahe lapse ema ja tal pole aega jõusaalis käia. Samuti ei soovi ta ka näljas olla ning teisi dieete järgida. Sellepärast võttis ta Certified Keto Diet väljakutse vastu!

„Olen proovinud erinevaid kaalulangetamisviise – alates kalorite lugemisest kuni jõhkra näljutamiseni, mil ei söönud praktiliselt üldse. Suutsin langetada 15 kg, kuid nagu ka paljudel teistel, tuli kaal mühinal tagasi.

Enesetunne ja tervis halvenesid iga päevaga. Vererõhk kõrgenes, lisaks olid ka kõrge kolesterooli- ja veresuhkru tase. Ka liikuda oli üha raskem ning öösiti valutas selg. Aga kaal muudkui tõusis. Õudne tunne oli, elasin justkui surnud ringis, kust oli peaaegu võimatu väljuda.

Praeguseks olen läbi teinud uskumatu muutuse – olen alla võtnud 45 kilo ja tunnen end imeliselt! Kui keegi oleks mulle seda varem öelnud, poleks ma teda kunagi uskunud! Kõige tähtsam on see, et ma lõpuks meeldin iseendale ja tunnen end 10 aastat nooremana. See on tõesti lihtsam kui praegu tundub.

Anna endale võimalus ja see õnnestub!“

Alustuseks täida see 2-minutiline test ja saadki teada, kui palju võid vaid 20 päevaga kaalust alla võtta, järgides oma isiklikku Ketodieedikava!

Alusta nüüd!