Parim sõber küsib Facebookis oma vähihaige sõbra nimel, mille alusel annetusi jagatakse. Vähifond „Kingitud elu“ selgitas seepeale raha jagamise põhimõtteid.

Foto: Kollaž (Martin Ahven, kuvatõmmis Facebookist)
Ohtuleht.ee 25. detsember 2021 20:43

„Jõulud on imeline aeg – inimesed on lahkemad kui tavaliselt ning teevad annetusi vähiravifondile „Kingitud elu“. See kõik on väga tore, aga millegipärast osa vähihaigeid jäetakse annetusest ilma,“ arutleb vähihaige Erki parim sõber sotsiaalmeedias. Missugustel juhtudel ei toeta fond vähihaige ravi?

Sel nädalal levis sotsiaalmeedias postitus, kus koguti annetusi vähihaigele mehele nimega Erki, kellel on peapiirkonnas kasvaja. Postitaja, Erki parim sõber heitis varju vähiravifondile, kes olla Erki abist ilma jätnud, kuigi mees fondi poole pöördus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (11)

Ajj 27. detsember 2021 15:31
Pole ju mõtet annetada kui selle raha eest kohvikuid avatakse :(
Eben Eeser 26. detsember 2021 12:33
Olen ka vähihaige juba 2010a. ja saanud Jumala abiga hakkama,elanud ühe päeva korraga. Miks Jumal siis ei tervenda mind,olen ju Tema laps? Ma ei tea vastust,kuid tean et kõik tuleb heaks neile,kes Jumalat armastavad,nii ütleb suur Apostel Paulus Rooma usklikele. Kui kõik tuleb heaks neile,kes Issandat armastavad,siis üksnes Jumal teab,milleks see mulle heaks tuleb ja ei ole mind oma Püha Vaimu väega tervendanud,et pean läbi kannatuste minema Jumalariiki. Alati polegi tervenemine kõige tähtsam,said terveks ja unustasid Jumala,läksid oma patueluga edasi ja veel sügavamasse pimedusse.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS