Eesti uudised

Vähihaige sõber pahandab: millegipärast osa haigeid jäetakse annetusest ilma! Tänavsuu: ütleme üksikutel juhtudel „ei“ (11)

LISA KOMMENTAAR

Ajj 27. detsember 2021 15:31
Pole ju mõtet annetada kui selle raha eest kohvikuid avatakse :(
Eben Eeser 26. detsember 2021 12:33
Olen ka vähihaige juba 2010a. ja saanud Jumala abiga hakkama,elanud ühe päeva korraga. Miks Jumal siis ei tervenda mind,olen ju Tema laps? Ma ei tea vastust,kuid tean et kõik tuleb heaks neile,kes Jumalat armastavad,nii ütleb suur Apostel Paulus Rooma usklikele. Kui kõik tuleb heaks neile,kes Issandat armastavad,siis üksnes Jumal teab,milleks see mulle heaks tuleb ja ei ole mind oma Püha Vaimu väega tervendanud,et pean läbi kannatuste minema Jumalariiki. Alati polegi tervenemine kõige tähtsam,said terveks ja unustasid Jumala,läksid oma patueluga edasi ja veel sügavamasse pimedusse.
maamiis 26. detsember 2021 09:41
aga ükski heategevusfond ei saa ju 100% taotlustest rahuldada! See ju täiesti normaalne ,et tehakse teatud valik avalduste vahel!
lugeja53 26. detsember 2021 06:41
Mina ei usu ammu enam Vähifondi aususesse.Põõrdusin 2014 aastal vähifondi,et saada toetust oma vähihaigele abikaasale hapniku aparaadi koju saamise ostmiseks.Ei suvatsetud isegi vastata.
maamiis 26. detsember 2021 09:43
2014 aastal oli ju fond just asutatud! Neil polnud siis veel eriti vahendeidki kogunenud annetusteks?
Teeline 26. detsember 2021 10:05
Tingimused, millal sealt abi saab on ju kirjas. Ei ole ikka nii, et helistan, mul on seda ja seda vaja, ja kohe raha tuleb. Nad rahastavad ju hirmkalleid ravimeid, mida higekassa ei kompenseeri, mitte sinu ravimugavust.
v 26. detsember 2021 01:50
Annetajaid oleks kohe palju rohkem kui nende annetuste pealt riik ei võtaks tulumaksu.Ja siis saaks kohe palju rohkem aidata keda vaja.Võiksin ka annetada kuid,et riik võtab oma osa see mulle kuidagi ei meeldi ja selle ka ei anneta mitte kunagi
kiki 27. detsember 2021 15:18
keegi ei keela sul pangaülekannet teha. Pärast läheb ilusti tuludeklaratsiooni ja saad maksuraha tagasi. Ma juba aastaid teen annetusi ainult läbi panga erinevatele organisatsioonidele.
v 26. detsember 2021 01:50
Annetajaid oleks kohe palju rohkem ja saaks ka neid aidata keda jäetakse aitamata kui nende annetuste pealt riik ei võtaks tulumaksu.Võiksin ka annetada kuid,et riik võtab oma osa see mulle kuidagi ei meeldi ja selle ka ei anneta mitte kunagi.
kuri 27. detsember 2021 11:02
to Paul. Minu puhul ei ole asi rahas, leiaksin need eurod kindlasti, kuid vaadake seda riigi juhtimist: Ametnike, riigitööliste, parlamendi palgad üüratud, haigekassa tegelinskitel samuti palk üüratu. Miks ei võiks neid natukenegi kärpida? Mõistmatu juhtimine. Ja siis häda, et raha ei ole. Lihtrahvas peab annetama. Miks? Tehku riik need asjad korda ja kui siis ei jätku vot siis annetan
to kuri 27. detsember 2021 15:24
Hmm, miski pärast ei usu su juttu, et järsku annetama hakkaksid. Igal pool on teatud ametites suuremad ja mõnel kohal väiksemad palgad. No miks peaks keegi vastutusrikkale ametikohale tahtma, kui sama palk mis lihttöölisel (ja siin kohal ma ei taha nende ametite pidajaid alla teha) ning terve õhtulehe kommentaarium võib su peale tatti pritsida. NB! ma ise ei tööta riigisektoris.