„Hommikusöök staariga“ restoranis Brasserie 11. Külaline Ants Rootslane; saatejuht Anu Saagim; restorani omanik Kati Plaamus

Foto: Hannes Dreimanis
Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis 21. detsember 2021 21:03

Minu hommikusöögi kaaslaseks prantsuse puudutusega restoranis Brasserie 11 oli seekord Ants Rootslane. Ei oskagi teda tituleerida – terapeut, hüpnotisöör, õppija, tervendaja, kõneleja, konstellöör, aitaja… „Sama tihti, kui ma defineerin ennast terapeudi ameti abil või hüpnotisöör Antsu nime alt, olen ma sama tihti ka lihtsalt üks tavaline uudishimulik õppija,“ iseloomustab mees ennast ise. „Oma tõe otsingud on viinud mind väga ilusate ja hinge puudutavate teraapiasessioonideni, mida on mul õnnestunud jagada väga paljude inimestega.“

Meie hommikusöögil teeb Ants ka rabava ennustuse aastaks 2022.

Vaata videot!

Minu hommikusöögi kaaslaseks prantsuse puudutusega restoranis Brasserie 11 oli seekord Ants Rootslane. Ei oskagi teda tituleerida – terapeut, hüpnotisöör, õppija, tervendaja, kõneleja, konstellöör, aitaja… „Sama tihti, kui ma defineerin ennast terapeudi ameti abil või hüpnotisöör Antsu nime alt, olen ma sama tihti ka lihtsalt üks tavaline uudishimulik õppija,“ iseloomustab mees ennast ise. „Oma tõe otsingud on viinud mind väga ilusate ja hinge puudutavate teraapiasessioonideni, mida on mul õnnestunud jagada väga paljude inimestega.“Meie hommikusöögil teeb Ants ka rabava ennustuse aastaks 2022.Vaata videot!

„Veel mõni aeg tagasi ei mõelnudki ma sellele, et minust võiks saada terapeut. Lootsin saada tipp-poliitikuks või rajada oma äri. Elul olid aga omad plaanid. Minust sai ootamatult justnimelt terapeut. Ja seda kõigest 20aastasena.“ Nii algab esimene peatükk Ants Rootslase trükisoojas raamatus „Seitsme põlve müsteerium“.

Antsu sõnul on olemas kaks maailma – toimetuleku- ja arengumaailm. Esimeses keskendutakse ellujäämisele. Inimesi vaevab hulk sümptomeid, millega igapäevaselt tegeledes, näiteks ärevuse vähendamiseks ravimeid süües või unetuse vastu rohtu võttes, üritatakse kuidagi toime tulla. Meid on õpetatud sümptomeid nägema kui ohtlikke objekte.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon