„Puuduta mind“ - saatekülaline astroloog Margot Veidemann; saatejuhid Anu Saagim; Sirje Presnal

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina 13. jaanuar 2022 12:07

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele pühendunud ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on astroloog Margot Veidemann.

Uurime, kas aasta 2022 läheb kergemaks või midagi muutub üldfoonis? „Kindlasti mitte. Minu hinnangu järgi pole isegi veel kõige hullem aeg kätte jõudnud,“ ütleb astroloog ausalt. „Tegelikult me alles läheneme kriisile ehk tumedasse kohta. Laias laastus võib öelda, et oleme hetkel pimeduses, võibolla ka ristteel ja me isegi ei saa veel aru, kust see valgus tuleb või millise tee peaksime valima.“

Vaata täpsemalt videost!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele pühendunud ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on astroloog Margot Veidemann.Uurime, kas aasta 2022 läheb kergemaks või midagi muutub üldfoonis? „Kindlasti mitte. Minu hinnangu järgi pole isegi veel kõige hullem aeg kätte jõudnud,“ ütleb astroloog ausalt. „Tegelikult me alles läheneme kriisile ehk tumedasse kohta. Laias laastus võib öelda, et oleme hetkel pimeduses, võibolla ka ristteel ja me isegi ei saa veel aru, kust see valgus tuleb või millise tee peaksime valima.“Vaata täpsemalt videost!

Räägime tunnustatud astroloogiga aasta 2022 mõjudest ja saatuslikest täheseisudest. Veidemann ei räägi mitte niivõrd poliitikast ja majandusest kui sellest, kuidas planeedid mõjutavad inimest isiklikul tasandil ja kuidas ka halvas seisus ennast hästi ja rõõmsalt tunda.

„Võibolla ma kurvastan paljusid, aga hinnang aastale 2022 on päris karm,“ tunnistab astroloog. „Mis puudutab üldist fooni, siis täpsustuseks pean ütlema, et kõigil ei lähe loomulikult täpselt nii nagu ma praegu asjad lahti seletan. Iga inimene on ju unikaalne, originaal eksemplar. Seega ei saa ka üldfoon meid kõiki ühtmoodi mõjutada.“

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99