Eesti uudised

TASUKS RAHA, MOOTORIKÜTUS VÕI ALKOHOL: Valga poliitikut Allain Karust kahtlustatakse häälte ostmises (5)

LISA KOMMENTAAR

Õhe grupeeringu eelistamine teisele... 15. detsember 2021 15:43
Aga, kas ta on rohkem süüdi, kui see, kes enne valimisi reklaami keelu ajal oma kanditeerimise numbriga auto pargib hästi käidava koha juurde või selle autoga isegi ringi sõidab? Minu jaoks on sellise teo sooritaja tavaline varganägu ja kelm ning hullem sellest, kes valijale midagi oma hääle eest poetab.
Kus on täpne nimekiri, valimisnänn või meelehea? 15. detsember 2021 14:33
Kartul, kütus,küttepuud, kommid, sokolaad ja mesi..? Kohvi juurde külmarohi , mida võib, mida ei tohi? Kes võib öelda, vali teda, vali mind ? Kellel plekituks jääb rind?
Karla 15. detsember 2021 12:24
Keskerakonna tümitamine käib täistuuridel! Eilses Õhtulehes oli ka kirjutis, et üks reformierakondlane on süüdistuse saamise pärast arreteeritud. Eilsetes ERR ja TV saadetes seda üldse ei mainitud. Pasundati ainult keskerakonda, mida tehakse pidevalt. See näitab, et meie ERR ja Ak on reformierakonna hääletorud. Täna juba hõisati, et reformikad on EKRE - st möödunud vaatamata nende semu arreteerimisest.
Kirillitsas 15. detsember 2021 12:11
Julmalt tirib Keskkriminaalerakond meid kakskeelse põrgu poole. Isegi eestlase nimi on suudetud tõlkida n.n. vabastajate shrifti. Eestlane mõtle kas Keskerakond väärib Eesti Partei nime.
Edgar Lombak 15. detsember 2021 09:56
A kes siis veel? Minu pärand elab keskerakonnas igavesti. Tublid jüngrid