Pilt on illustratiivne.

Foto: Maria Kilk.
Krimi
8. detsember 2021 19:01

Üht turvatöötajat visati möödunud nädalal noaga

Turvatöötajad rünnaku all: „Ma pole enam kui 20aastase karjääri jooksul sellist massilist agressiivset käitumist näinud.“ (57)

Möödunud nädalal pidasid turvamehed kinni nii agressiivsed kasiinokülastajad kui ka kaupluse joobes ostlejad, teatab turvafirma G4S. Turvatöötajaid rünnati noa ja rusikatega. Kõik korrarikkujad peeti kinni.

Tallinnas, reageeris G4Si patrullekipaaž kasiinost tulnud paanikahäirele, sest seal rikkusid korda kaks joobes meest. Turvameeste saabudes võttis üks mees välja ehitusnoa ja hakkas sellega vehkima ning viskas turvatöötajate suunas. Turvamehed pihta ei saanud ja peagi saabunud politsei abiga võeti mehed kinni.

Rünnaku ohvriks langes Tartus kaubanduskeskuses müüjatele appi läinud turvamees. Alkoholijoobes mees soovis osta poest alkoholi, kuid müüjad keeldusid isikut teenindamast. Kohapeal viibiv turvatöötaja hakkas meest välja saatma, mille peale ta muutus agressiivseks ning lõi turvatöötajat rusikaga näkku. Isik peeti kohapeal kinni ning toimetati turvaruumi. Kohale kutsutud politsei võttis korrarikkuja kaasa.

„Möödunud nädalal oli veel mitmeid juhtumeid, kus inimesed muutusid turvatöötajate suhtes agressiivseks. Näiteks Tallinna Bussijaamas pidi turvatöötaja bussist välja juhatama agressiivse mehe ja Tartus ühes kohvikus peatas turvatöötaja isiku, kes ründas kohviku töötajat. Mina pole enam kui 20aastase G4Si karjääri jooksul sellist massilist agressiivset käitumist näinud,“ ütles G4Si teenindus- ja juhtimiskeskuse direktor Reiko Tääker.