Krimi

Üht turvatöötajat visati möödunud nädalal noaga

Turvatöötajad rünnaku all: „Ma pole enam kui 20aastase karjääri jooksul sellist massilist agressiivset käitumist näinud.“ (58)

LISA KOMMENTAAR

Vanasõna... 12. detsember 2021 22:26
Kalamehele kivi kotti. Turvale aga kiviga vastu kotte!
teise vanamemme sõnad 9. detsember 2021 13:05
Vihapabulaid hakkas ikka külvama võimust ilmajäänud lamekategäng. Nad arvasid ja arvavad siiani, et ainult nemad on "õige"riigipartija, kellel õigus oma kinnimakstud telegram, estinen, uhhuu-meediaga normaalseid eestlasi vaimselt lintšida, mis jätkub ju täie rauaga edasi, sellised õhutajad on hääd ja kuulekad m*isavalvekoerad. Sõimake turvamehi, politseid, Kaja Kallast, Kiike jt, laske samas vaimus edasi ja saategi mida olete ära teeninud - käerauad ja edaspidistel märatsemistel ka trellid!
uskumatu, aga tõsi 9. detsember 2021 13:19
Siin saab ainult üht väita ja tõdeda - parempopulistid eesotsas oma ` juhtidega on ilma igasuguse kasvatuseta, selgroota ja lastetoata inimesesarnaste olendite kamp. See on on tõestus, et nad võivad manduda ja minetada igasuguse moraali, südametunnistuse, viisakuse, korrektsuse, aususe ja inimlikkuse. Mis külje pealt ka ei vaataks, nentida saab vaid ühte - selliste kirjutajate ja nendele käsuandjate puhul on tegemist isenditega, kelles pole mitte ühtki positiivset joont, positiivsuse alget või lootusekiirtki. Sellised populistid on nagu Jumala hoiatus inimkonnale, puust-ja-punaseks-näidis,
Eco 9. detsember 2021 12:54
Kui inimene ei oska jääda inimeseks olenemata kõigest ja tõsta käe siis tulebki turvdel ja võmmidel sellistele kere peale anda.
lohutuseks turvameestele 9. detsember 2021 12:27
astuks see praegune KaKa valitsus tagasi, siis laheneksid sellised probleemid iseenesest. Sellist rahva lõhestamise valitsust pole enne Eesti ajaloos olnud, kus ka õde ja vend on aetud tülli.
to sellised kremlikäsilasedlamekad on kõik Eesti riigi ja eesti rahva vaenlased 9. detsember 2021 13:03
sinu jaoks on maa lapik ja õhtul süüta taas küünal ja palveta taas om reformatite ja Kaja suunas, et repressioon kestaks pikalt ning liiguks edasi jõudsalt totalitaarse ühiskonna ja diktatuuri poole. Sul ei ole tõenäolislt kahju ka lastest keda manipuleeritakse erinevat viisidega süstima.
Ikka maskid ja ikka maskid 9. detsember 2021 12:25
on see põhjus, miks sellised tülid.
12. detsember 2021 17:38
Huvitav, et Jaapanis, Hinnas ja mujal aasia riikides see probleemiks ei ole.. Ilmselt siin ikka mingi eestlaste alaväärsuskompleks mõisnike ikke all olemises veel geenides on..
9. detsember 2021 11:53
Aga mida te ootate, kui valitsus oma võlts pandeemiaga ja piirangutega ajab rahva masendusse ja närvi.

Fakeliberite käkerdamise tagajärg 9. detsember 2021 11:48
Tolade uduteooriad ei saagi edukad olla
gaasi 9. detsember 2021 11:47
näkku ja maha-rauad peale-politsei!igasugu saasta on tekkinud tänavatele!
loogika 9. detsember 2021 11:31
See agressiivsus näitab kui inimvaenulikuks on meie valitsus muutunud.
OH JAH 9. detsember 2021 11:05
Näeme nüüd milline eestlane tegelikult on. Vastikult, ennast täis, teistest mitte hooliv isend. Vastik..laulupidudel oleme uhked ja seisame õlg õla korval, kuid samas võiksime teineteisel kõrid läbi närida. JUBE
,,Näeme nüüd milline eestlane tegelikult on'' 9. detsember 2021 12:48
Ära tule siin EESTLASI LAIMAMA! Sellised EI OLE EESTLASED! Sellised on AINULT EKRELASED!- Vastikult, ennast täis, teistest mitte hoolivad isendid. Lamekate erakonnas on eranditult kõik füüsilised ja verbaalsed vägivallatsejad, valetajad, viha- ja vaenukülvavad, moblavargad, naistepeksjad, venestadasoovijad.
Kaldun arvama 9. detsember 2021 11:00
inimesed on väsinud ja stressis. Kui kõik omavahel viisakamad oleks oleks ka hõõrdumist vähem. Hetkel keegi rikub su tuju ja siis sina teed sama kellegile teisele. See ahelreaktsioon
Che 9. detsember 2021 11:03
See on suuresti inimeste enda lolluses ja orjameelsuses kinni. Lasevad ennast alandada, kiusata ja siis valavad enda viha esimese ettejuhtuva peale. selle asemel, et selg sirgu lüüa ja näidata enda üleolekut õiges suunas ja õigetele vihkamise külvajatele!
Pealtnägija 9. detsember 2021 10:52
Ühes Eesti poes kusagil Eestis mingis suures kaubanduskeskuses sai turvamees lihtsalt haledalt vastu lõugu ilma maskita mehe käest. Turva jäi nagu puuslik seisma, tõmbas käega üle nina ja maskita mees oligi kadunud. Ise nägin. Aga keegi ei kajasta. Loomulikult ei kajasta - kesse ikka näitab sellist intsidenti. Näidatakse ikka seda kuidas "turvameestest" koerad inimestel käsi selja taha väänavad ja poest välja viskavad.
oled 9. detsember 2021 11:50
nüüd uhke et turvasid koerteks kutsud?nad teevad oma tööd,mis sa parastad siin!
R 9. detsember 2021 10:48
Kallas ja Kiik teevad kõik sellise käitumise soodustamiseks. Inimesed ongi vihased ja tüdinenud+lisaks mega hinna tõusule ka vaesemad

9. detsember 2021 10:44
Varro Vooglaid ja riigikogulased Helmed vastutavad!!!
R 9. detsember 2021 10:51
Pigem Kallas ja Kiik ,kes inimesi kasti suruvad ja nendega mängivad,elektri hinna tõusu koha pealt vastas kallas ,et aga nii saabki ala inimesed oma elamuid energiasäästlikumaks muutma panna...krt kui pole raha et elektrit maksta ,siis kus kohast veel peaks olema et ehitama hakata...idiootsuse tipp
MAI 9. detsember 2021 10:32
no kuulge,kui te olete valede otsuste elluviijad, paraku nii ka juhtub..mõelge oma peaga ..
Inx 9. detsember 2021 09:44
Järeldus on.....Kala hakkab mädanema peast. Need kes sellise asja korraldsid, peavad ka inimestel vahetegemise lõpetama. Eriti tänsel päeval kus on juba näha,et vaktsiin ei tööta ei peale esimest,teist ega kolmandat korda.
Vaktsiin ei tööta jah, 9. detsember 2021 10:42
kas sa lootsid, et vaktsiin annab sulle kuidagi mõistust juurde?
vanamemm 9. detsember 2021 09:25
Vihapabulaid hakkas külvama võimust ilmajäänud oravagäng. Nad arvasid ja arvavad siiani, et ainult nemad on "õige" riigipartija, kellel õigus oma kinnimakstud meediaga teisitimõtlejaid vaimselt lintšida, mis jätkub ju täie rauaga edasi ja sellised "õhutused" on hääd ja kuulekad valvekoerad. Sõimake "ekretiine", laske samas vaimus edasi ja saategi selle igatsetud kodusõja. Lõputult ei pea ühegi inimese närvid vastu ja ärge siis pärast vinguge kui halvasti läheb. Sunniorgan politseigi juba soiub, et üks väike kohvik KIUSAB riiki, naerukoht kui säärased on korrakakaitsjad. HÄBI. Kala mädaneb...!
mis 9. detsember 2021 11:52
vanamemm sa oled,mingi lumehelbeke,kellele ei meeldi politsei,nüüd vingud siin,häbi peaks sul olema,jõudu turvadele!
teise vanamemme sõnad 9. detsember 2021 13:03
Vihapabulaid hakkas ikka külvama võimust ilmajäänud lamekategäng. Nad arvasid ja arvavad siiani, et ainult nemad on "õige" riigipartija, kellel õigus oma kinnimakstud meediaga teisitimõtlejaid vaimselt lintšida, mis jätkub ju täie rauaga edasi ja sellised "õhutused" on hääd ja kuulekad m*isa valvekoerad. Sõimake turvamehi, politseid, Kaja Kallast, Kiik jt, laske samas vaimus edasi ja saategi mida olete ära teeninud - käerauad ja edaspidistel märatsemistel ka trellid!.
beib 9. detsember 2021 13:20
Vanamemm on ikka ustav käkre-troll! Aga seniilsus ei lase selgelt asja hinnata. Ainus viha õhutaja ja teistele käkikeeraja on just kaabude kamp. Rahvuslusest ja riigimeelsusest on asi kaugel, neile on tähtis vaid võim ja raha.
9. detsember 2021 09:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Nojah 9. detsember 2021 10:32
Aga minge politseile siis ka kallale, kui nad juhiluba nõuavad. Milline ebaõiglus, ühed tohivad autoga sõita ja teised ei tohi.
e. 9. detsember 2021 11:21
To Nojah: Enne juhilubade andmist ei nõuta inimeselt oma geenide muundamist poolsuvalise sodi (e. katselise, väga halvasti töötava 'vaktsiini') sissesüstimise näol. Aga mine sa tea. Kui mõtlemisvõime ja maailma jälgimise oskus seada loa saamise kriteeriumiks, tuleks ehk hoopis vaktsineeritud inimesed juhtimisõigusest ilma jätta põhjusel, et nad endaga pimesi manipuleerida lasevad. Autojuht peab olema analüüsivõimeline.
endine TT 9. detsember 2021 09:06
Nii kahjuks on, Reikol õigus. 15 aastat samas firmas temaga koos töötades võin öelda, et TT le oleks vaja tihedamini täiendkoolitusi. Siis ei saaks rusikaga näkku. Samas vastavalt turvaseadusele on TT õigus objektil ka sundi kasutada, kui ei allu. Edu teile ja olgem sihikindlad.
munk (μοναχός) 9. detsember 2021 07:42

Sallivate terror 9. detsember 2021 06:55
Sallivate eesmärk on diktatuuri kehtestamine ja selleks peab ühiskonna viima kaosesse. Seda just praegune vasakäärmuslik valitsus teebki.
Ühiskond oli ammu katki 9. detsember 2021 05:51
Lihtsalt nüüd on kõik lubatud välja elada.Poliitikud ju lubab seadusvastaselt käituda.Ise on nad eeskujuks.Tööandjad on ka võtnud seisukoha,et kui sul koroonat pole siis ega muud haigust ei eksisteeri ja sa saad ähvardusi,solvanguid,olgu sul kas või verejooks.
9. detsember 2021 02:57
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
mmm 9. detsember 2021 09:07
Pigem on probleem selles, et igasugu "haritud" töölisi on plahvatuslikult juurde tulnud. Kasumi ahnuses pigistatakse turvalisuse kohapealt silm kinni.
Sünge Olevik 9. detsember 2021 00:09
Ma pole terve elu näinud, et turvatöötajad või politseinikud inimesi hingamise eest ründaks, aga vaktsineeringu kahjustusega ajudes ongi see nüüd hakkanud tunduma normaalne ja lausa nõutud.
ära 9. detsember 2021 00:29
enam vaktsiini peale võta, tekivad kahjustused!
Bla 8. detsember 2021 23:37
D€biilikud on mingite vurrude ja elvustega nii pöördesse aetud, kujutavad ette et on vabadusvõitlejad, kui tavaliste teenistujate kallal oma amööbiajuga välja mõeldud trikke korraldavad.
Sealjuures 9. detsember 2021 06:51
20 aastat, comoon, see tähendab, et ei oma kätega ega ajudega ei oska mitte midagi teha.
e. 9. detsember 2021 11:00
80 aastat tagasi tulid need 'tavalised teenistujad' ausale eesti taluperele koju järele, et nad küüditamisrongile panna. Ma pole küll küüditajate ründamisest kuulnud (EW valitsus korjas rahvalt relvad enne ära) aga kaasa küll väga ei tundnuks, kui neile 'teenistujatele' nina pihta antanuks. Saksa koonduslaagrite teenistujad on isegi 100-aastastena hinnatud spetsialistid, keda ju-udid tikutulega mööda ilma tänini taga otsivad. Ei loe, et teenistuja oli vaid tõlk või sekretär. Piirid on siin haprad.
Krt 8. detsember 2021 22:02
jätke need inimesed ükskord rahule juba.

muide 8. detsember 2021 21:06
Millal G4S Eesti nimetatakse ümber Allied Universaliks?
Palju õnne! 8. detsember 2021 21:02
Pfitzeri juht Ben Osborn teatas, et süstima peab veel palju aastaid, arvatavasti iga poole aasta järel! Nii, et jäätegi süstalde otsa istuma! IGAVESEKS!
selgeltnägija 8. detsember 2021 23:04
Inimesel on antud juhul õigus!!!
Nimetule 9. detsember 2021 05:55
TEE selgeks mis asi on GMO.Vaata vähem vene tv.
Kas siis vale? 11. detsember 2021 13:06
Gripi vastu tõhustussüste tehtud juba Mitu kümmekond aastat
8. detsember 2021 20:33
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
8. detsember 2021 23:24
Närilised on need, kes tahavad teistele vägisi GMO süstla õlga lükkata. Nemad on tülinorijad siin.
Mihyil 8. detsember 2021 20:25
Tervisele kasulikum kui uue ameti otsid. Ära siis plõksi nii palju ja ole nii püüdlik
nupsik 8. detsember 2021 20:11
Ei imesta kui varsti päris kodusõda lahti läheb,sest nii palju on hirmu,repressioone,ebaõiglust ja alandust rahvale lajatatud.Karikas lihtsalt saab täis...
kuri nupsik 8. detsember 2021 21:18
Selles on ju süüdi meie praegune õudusvalitsus,kummaline et mõni isend aru ei saa mis tegelikult toimub.Olge oma süstlate otsas edasi,nendel nn. tõhustustel ei tulegi ju lõppu...
tunnen kaasa 8. detsember 2021 21:19
Oh sa nupsik-lilleke. Arreteeriti, võeti vara ära, represseeriti ja küüditati?
Lähebki, 8. detsember 2021 22:04
aja küsimus ainult.. kogu euroopas läheb.
Popeye 8. detsember 2021 19:46
Tänada võib Kaja ja Jüri valitsust. Olete ühiskonna lõhestamisega hästi hakkama saanud. Isamaa ei unusta.
Taara 8. detsember 2021 19:46
Noor riik oli 100 aastat tagasi nii raskes tegevuses, et ei saanud midagi tapva gripiepideemia vastu teha. Aga vaenlaste õhutatud mäsudega Saaremaal ja Tallinnas sai sõjaväe abil hakkama. Küllap nüüdki ei õnnestu mäslemine ja iseseisvus ei kao.

👏 8. detsember 2021 19:46
Õitest saavad viljad! Mida külvad, seda lõikad!
BlLB0 8. detsember 2021 19:34
Millal viimase 20 aasta jooksul Eestis selline tsirkus muidu toimus? Arvata on, et osadel inimestel selle täieliku arulageduse peale katus mingi hetk sõitma hakkab. Ime, et mingi suurem litakas ei ole juba käinud.