Sisuturundus

Seksikad jõulukingitused sinule ja temale 

Must Panter, 8. detsember 2021 14:37
Foto: Shutterstock

Pühad on pikad ja pimedad ning parim aeg teineteisega naudingute rõõmu jagamiseks. Musta Pantri vallatute jõulukingituste valikust leiad orgasme täis komplekte, mis toovad rõõmu nii kingituse saajale kui ka kinkijale. Naudingu tänu tuleb alati ringiga kinkijale tagasi. Ära jäta kingituste ostu viimasele hetkele :)

Kingisoovitused mehele

1.    „PIKEM ÖÖ“- EREKTSIOONI KINKEKOMPLEKT MEHELE

Üks hullutav ja eriti pika erektsiooniga öö on ees... Komplektis on ulakad abivahendid erektsiooni pikendamiseks.

2.    LOVER LINGAM MASSAAŽI MÕNUMUNA

Tenga Lover on mõnumuna, millega saab pakkuda oma kallimale ebamaist lingam massaaži. Tenga Egg võib paista väike, kuid oma üliveniva materjaliga sobib ta kõikides suurustes peenisele. Mõnumuna on seestpoolt struktuurne, et stimuleerida meest kõige meeldivamal moel. Munaga on kaasas libestipakike. Võta muna koore seest välja ja nauding võib alata.

3.    TORO CUPER 360º ORAALSEKSI MASTURBAATOR

CUPER on võimas oraalseksi masturbaator. Aseta peenis masturbaatorisse ja naudi, kuidas Cper võtab peenise enda embusse ja imeb seda kuni 360º pöördeid tehes. Cuper on disainitud unistuste naise suu järgi: see on sügav, pehme ja ta imeb himuralt nii nagu tal oleks 10 keelt suus… Cuperi sees on struktuursed keelekesed, mis viivad võiduka orgasmini iga mehe. Kanna peenisele veebaasil valmistatud libesti ja naudi sõitu.

Ergonoomiline käepide tagab mugava kasutuse. Lihtne nuppudest juhitavus. Vali 4 kiiruse vahel ja leia oma lemmik. Toode on USB-laetav.

Kingisoovitused naisele

1.    NAISE VALLATUTE ORGASMIDE KOMPLEKT

Orgasme täis pühad Naise Vallatute Orgasmide komplektiga, millest leiad:

  • Mia Rose kliitorit imev lelu: Amazoni TOP ostetav sekslelu on lihtsalt geniaalne! 75% naiste orgasmidest on kliitoril. Mia Rose seksikas lelu imeb kliitorit nii nagu ükski mees seda teha ei suuda ilma kaelakrambita. Sõrme või keelega kulub kliitori orgasmiks 20–40 minutit, leluga vaid mõni minut.

  • Rory g-punkti vibraator

  • Vibroh/ Orgie Kissable vedel vibraator. Mis on vedel vibraator? See on unisex geel, mis tekitab peale kandes sensatsioonilisi vibratsioonilaineid. Naine kannab ainult mõne tilga kliitori piirkonda ja juba 30 sekundiga avaldub geeli särisev mõju. Mees võib meheaule suurema koguse kanda. Mõju kestab kuni 45 minutit. Kõige lihtsam viis seda meestele selgitada oleks nii: tundub nagu paneks nõrga 9-voldise patarei oma keeleotsale. Ja see on veel täiesti looduslik.

  • Sekslelude libesti 100ml

  • Intimichic lelude puhastusvahend

2.    IHA- JA MÕNUPOMM NAISELE

Iha- ja Mõnu Pomm naisele komplektist leiad vallatud abivahendid temakese libiido tõstmiseks ja orgasmilisteks naudinguteks. Komplektis on:

Horny Jar- kliitori orgasmikreem. Kiimapurk on salakaval orgasmikreem kliitorile. Määri kliitorile ning naudi sooja tunnet, paisuvat kliitorit ja märga vagiinat. Denzel vibraator. Kliitori või G-punkti stimulatsiooniks. Määri Horny Jar kreem kliitorile ja vii alustatu lõpuni. Orgasm on vaid mõne minuti kaugusel. Chicle libiidot tõstvad nätsud naistele, 10 tk.

Libesti 50 ml.

Kingitused paaridele

1.    IHA- JA MÕNUPOMM PAARIDELE

Vallatu naudingute pomm paaridele aitab tõsta nii naise kui mehe libiidot, võimendab mehe erektsiooni jäikust ja mõlema partneri naudingu intensiivsust.

Komplektis on:

o   Male Get Hard erektsioonigeel 4 ml: kiire toimega geel, mis suurendab oluliselt peenise tundlikkust ja verevoolu.

o   Venicon iha tekitavad kapslid naistele 4 tk.

o   Libidine unisex iha tekitavad tilgad: tänu tootes sisalduvatele L-arginiinile, Maca juurele, Muira ekstraktile ja ženšennile on toode kiiretoimeline ihatekitaja. 

o   Magic Power vedel vibraator 2 ml: see on unisex geel, mis tekitab peale kandes sensatsioonilisi vibratsioonilaineid.

o   Viamax Sensitive kliitori erutuskreem 2 ml: kliitorimassaaži nauditavamaks elamuseks.

o   Tentacion iha tekitav lõhn naistele 1 ml.

o   Joy maitselibesti 12 ml: valmistatud veebaasil, sobib sekslelu ja kondoomiga või oraalseks naudinguks.

2.    SÄRISEV SINU JA TEMA ORGASM

Teistmoodi eelmäng seksleludega pakub suurepärast vaheldust. Särisevast komplektist leiad Oweni oraalseksi stimulaatori mehele, puldist juhitava vibreeriva tupekuuli, mis stimuleerib naise G-punkti. Lisaks on komplektis libesti ning sekslelude puhastusvahend.

Leia endale ja kallimale vallatu jõulukingitus Mustast Pantrist. Saadame sinu tellimuse diskreetselt üle kogu Eesti. Kui soovid kingitust kohe kätte saada, siis võta meiega ühendust tel 5551 1785.

Vallatuid naudinguid!

Must Panter