Sisuturundus

Milleks ometi on vajalik ripsmekasvu seerum? 

Placent Activ, 7. detsember 2021 11:52

Meie keha on arenenud sedavõrd targalt, et igal väiksemalgi osal on oma kindel funktsioon. See kehtib ka siis, kui esmapilgul ei pruugi ühe või teise vajadus kohe selge olla. Selle kategooria alla võib liigitada ka ripsmed ning see on põhjus, miks ripsmekasvu seerum on arvatust olulisem toode.

Ripsmete kolm tähtsat rolli

Kes oleks osanud arvata, et sedavõrd väikestel karvadel on rohkem kui üks oluline roll! Esiteks, silmade kaitsmine tolmu ja prahi eest. Teiseks, meie hoiatamine, kui midagi ebasobivat jõuab silmale liiga lähedale. Ja kolmandaks võib ühe rollina näha ilu. Seetõttu on ripsmeseerumid veelgi tähtsamad, et tagada kõikide vajalike funktsioonide toimimine.

Kuigi ilu on selles nimekirjas alles kolmas, siis on täiesti arusaadav, et meie jaoks on see ehk isegi kõige olulisem. Silmad on midagi, mida me märkame teiste inimeste juures ühena esimestest asjadest. Pilkude abil saab suhelda, vajaduseta öelda ühtegi sõna. Pikad ja tihedad ripsmed muudavad silmad aga veelgi kaunimaks!

Kuidas ripsmekasvu seerum aitab?

Ripsmekarvad kasvavad seni, kuni need jõuavad optimaalse pikkuseni ja langevad seejärel välja, misjärel hakkab kasvama uus ripsmekarv. Ripsmeseerumid aitavad pikendada kasvufaasi ja seega kasvab ka ripsmekarvu optimaalne pikkus.

Teisisõnu, kui keskmine ripsmekarva pikkus on 1 cm, siis kvaliteetne ripsmekasvu soodustav seerum aitab ripsmekarvade pikkust üksjagu kasvatada. Inimesed, kes on alati arvanud, et neil on kauni ripsmekaare saavutamiseks vaja kunstripsmeid, võivad imestusega avastada, kui suureks abimeheks kujuneb ripsmeseerum.

Parim ripsmeseerum aitab ripsmetel täita oma ülesandeid

Me ei pruugi seda näha, ent õhus on üksjagu tolmu, mustust ja kõike muud, mis mõjuvad meie silmadele ärritavalt. Ripsmed aitavad aga neid tolmuosakesi tõrjuda, säästes sellega meie nägemist. Nendel karvadel on tähtis osa, et tagada silmade turvalisus ja meie nägemise korrektne funktsioneerimine.

Äärmiselt tundlike karvadena aitavad ripsmekarvad tunnetada ka seda, kui meile läheneb midagi, mida alateadvuslikult ohtlikuks peame. Selle alla käivad näiteks väikesed putukad ja väikesed mustuseosakesed. Nende lähenedes, annavad ripsmed meile märku, et sulgeda silmad ja kaitsta neid võimalike kahjustuste eest.

Samamoodi aitavad ripsmed kaitsta meie silmi päikese eest. Jah, ka kõige tihedamad ripsmed ei suuda asendada päikeseprille, ent natukenegi on juba abiks. Lisaks päikesele, hoiavad ripsmed eemal ka niiskust, sealhulgas higi ja vihma. Siinkohal on eriti suureks abiks ripsmete kaardus kuju, aga ka see, kuidas need meie silmalaugudele paigutuvad. Muide, ka kulmude üheks rolliks on meie silmadest higi ja vihma eemale juhtumine.

Kõikide nende ülesannete täitmiseks peaksid ripsmed olema aga terved ning heas seisukorras. Ripsmekasvu seerum on üheks lihtsaks võimaluseks, et toetada ripsmete kasvu ja turgutada nende heaolu. Muidugi, selleks on vaja valida ripsmeseerum mis toimib. Kvaliteetne Placent Activ ripsmeseerum kujuneb kiiresti osaks su ilurutiinist ning tulemusi ei ole vaja kaua oodata.

Foto: ARDO KALJUVEE

Oma koht rahvakultuuris

Ning lõpetuseks, kui tutvuda rahvatarkusega, siis paljudes kultuurides on ripsmekarvadele omistatud eriline ja pühalik roll. Nagu juuksekarvad, langevad ripsmekarvadki oma kasvuperioodi lõppedes välja. Muidugi, need kasvavad ka tagasi. Aga mida teha väljalangenud ripsmekarvadega?

On kultuure, kus võtad kellegi teise põsele langenud ripsmekarva, mõtled soovile ja puhud ripsmekarva lendu. Teistes kultuurides on aga kombeks poetada ripsmekarv pluusikaelusesse ja mõelda südamesoovile. Ehk siis ripsmeseerum tagab kohevad ja pikemad ripsmed ja kui ripsmekarv välja langeb, saadad oma südamesoovi universumi poole teele. Kes teab, ehk see lähebki täide!