Sisuturundus

Ketodieet – ime salenemismaailmas, mida hindavad kõik, kellele meeldib süüa rohkelt maitsvaid toite 

Ketodieet, 7. detsember 2021 08:52

Ketodieet on tänapäeval kindlasti kõige populaarsem kaalulangusmeetod. See väikese süsivesikute ja suure rasvasisaldusega dieet põletab rasvu, vähendab näljatunnet ja vere glükoosisisaldust, kasutades ainulaadset lähenemist kaalulangetusele. Nimelt lülitab see keha rasvapõletusrežiimile süsivesikute piiramise ja rasvase toidu tarbimise kaudu. Ka kuulsused nagu Kourtney Kardashian ja Alicia Vikander on ketodieeti proovinud ning Netflixis on võimust võtnud vastuolulised ketodieedi dokumentaalfilmid.

Juhtivate tervise- ja heaoluekspertide uuringute kohaselt on ketodieet parim viis kaalu langetamiseks ning figuuri ja heaolu parandamiseks.

Ei mingit näljutamist, näljatunnet ega rasva kogunemist... See on täiesti võimalik! Ketodieet võimaldab sul nautida oma lemmiktoite, kaotades samal ajal kaalu ja lisades energiat.

Tutvu järgnevate inspireerivate ketodieedi edulugudega, mis tõestavad, kui võimas ja muutev võib keto olla:

Urmas, kaotas 16 kg:

Olen 45-aastane ja olen kogu oma täiskasvanuelu olnud ülekaaluline. Olen proovinud erinevaid dieete ja trenne, kuid need mulle ei sobinud. Päeval, kui avastasin sertifitseeritud ketodieedi, muutus mu elu aga täielikult. Ma ei suutnud uskuda, mida nägin. Kuidas on võimalik süüa kõiki maitsvaid toite, mida ma armastan, ja ikkagi kaalust alla võtta? Ma ei uskunud, et see toimib, kuid otsustasin siiski proovida. Vaid 4 kuuga kaotasin 16 kg, mis on iseenesest väga hea, kuid veelgi parem on see, et need kilod pole tagasi tulnud.

Loore, kaotas 14 kg:

Enne Certified Keto Diet olin väga ebatervisliku toitumisega, masenduses ja emotsionaalselt õnnetu. Olin proovinud mitmeid kordi kaalust alla võtta ja ebaõnnestunult – iga katse jättis mind näljaseks ja kurnatuks, mistõttu andsin alati alla. Siis sattusin aga ketodieedi peale ja leidsin, et on kaks valikut: jääda õnnetuks või proovida. Ja isegi kui see ebaõnnestub, pole mul midagi kaotada, sest ma juba olin õnnetu. Minu täielikuks üllatuseks muutis ketodieet mu elu igal võimalikul viisil. See oli jätkusuutlik, energiat andev ja selle toomine minu ellu oli üllatavalt lihtne. See on ainus söömisviis, mis on minu puhul toiminud ja ma pole end kunagi paremini tundnud. Olen kaotanud 15 kg, alustades 88 kg-lt ja olen nüüd langenud 73 kg-ni. Minu riiete suurus on muutunud XL-lt M-le.

Ma tean hästi, mida sa praegu mõtled. Oled ilmselt sama skeptiline nagu mina, kui sellest alguses kuulsin. Kuid sa ei pea mind uskuma – proovi ise järele.

Alustuseks täida see 2-minutiline test ja saadki teada, kui palju saad vaid 20 päevaga kaalust alla, järgides oma isiklikku Ketodieedikava!

Alusta nüüd!