Omamoodi skandaali sattunud Sanna Marinil polnud peol õiget telefoni kaasas.

Foto: Tiina Kõrtsini
Toimetas Aare Kartau 6. detsember 2021 11:51

Laupäeva õhtul andis positiivse koroonaproovi Soome välisminister Pekka Haavisto. Seetõttu läkitati temaga kokku puutunud valitsusametnikele ja ministritele tungiv soovitus igasuguseid kontakte vältida. Sõnumid ei jõudnud kohale Helsingi ööelu nautinud peaminister Sanna Marinile, kellel polnud kaasas valitsuse töötelefoni.

Reedel toimus Soome valitsuse istung, kus osales ka koroonaviirusega nakatunud välisminister Pekka Haavisto. Kohe, kui viimane andis laupäeva õhtul positiivse koroonaproovi, teavitati sellest ka kõiki teisi temaga kokku puutunud ministreid ja valitsusametnikke. Soome peaminister Sanna Marin sai esmalt kolleegi nakatumisest teada riigisekretär Henrik Haapajärvi telefonikõnest, mis toimus kella 19.20 paiku, kirjutab Helsingin Sanomat.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (21)

Urmas 12. detsember 2021 13:23
Hrusov lubas Ameerika kinni püüda ja mööda minna. Suuri lubajaid Soome kinni püüda on olnud ka siinmaal. Üks soolapuhuja lubas Eesti viia 5 rikkama EU sekka. Eesti aastased kaitsekulutused on väiksemad kui üks F-35. Ja neid telliti oi kui palju. Tubli Sanna. Kassapidajana Sa oskad raha lugeda. Muidugi kui on mida lugeda.
Oswald 12. detsember 2021 10:49
Sannale tehakse evelini.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS